Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 ( ONYX BLACK ) - Intel® Core™ i3-81
Достапност:
Шифра: 47386
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3850

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 ( ONYX BLACK ) - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache, up to 3.4 GHz), Intel® HD Graphics 620, 4GB DDR4 2133 MHz, 1TB 5400rpm, N/A, HD Web Camera (720p), WiFi 2 x 2 a/c, Bluetooth® 4.1, Ports: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 4-in-1 Card Reader, Audio Combo Jack, Weight: 2.3 kg, Battery: 52.5 WHr, 15.6" (1366x768) , Windows 10 Home , Recertified,
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i3
Меморија 4GB RAM
Диск 1TB HDD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019