Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 ( PLUM PURPLE ) - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache, up to 3.4 GHz), Intel® HD Graphics 620, 4GB DDR4 2133 MHz, 1TB 5400rpm, N/A, HD Web Camera (720p), WiFi 2 x 2 a/c, Bluetooth® 4.1, Ports: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 4-in-1 Card Reader, Audio Combo Jack, Weight: 2.3 kg, Battery: 52.5 WHr, 15.6" (1366x768) , Windows 10 Home P/N:

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 (

 • Бренд: Lenovo
 • Краток опис: Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 ( PLUM PURPLE ) - Intel® Core™ i3-8
 • Шифра: 47385
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 22,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 21,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 22,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS X541UJ-GO458 (HD

ASUS X541UJ-GO458 (HD

ASUS X541UJ-GO458 (HD, SILVER), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 (on-board, free slo..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

21,999 Ден.

Modecom Mark Laptop Bag 17

Modecom Mark Laptop Bag 17"

Modecom Mark Laptop Bag 17", Color: Black, Material: Nylon, 1 main laptop compartment with zipper an..

749 Ден.

Asus N705UD-GC101

Asus N705UD-GC101

Asus N705UD-GC101, Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 8M Cache), 8GB DDR4 (1 slot free), 1TB 54..

Редовна Цена 53,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

48,999 Ден.

Hewlett Packard Envy M6-AQ105

Hewlett Packard Envy M6-AQ105

Hewlett Packard Envy M6-AQ105 x360 Convertible/Windows 10/Touchscreen FHD IPS (Silver) -Intel® Core..

Редовна Цена 42,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

38,999 Ден.

LENOVO V330-15IKB IRON GRAY -

LENOVO V330-15IKB IRON GRAY -

LENOVO V330-15IKB IRON GRAY - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40Ghz), AMD Radeon ..

Редовна Цена 34,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

31,999 Ден.

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 14

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 14

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 14 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel® Core™ i5-8250U Process..

Редовна Цена 37,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

Asus N580VD-FY545

Asus N580VD-FY545

Asus N580VD-FY545, Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot F..

Редовна Цена 56,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

49,999 Ден.

Modecom Highfill Laptop bag

Modecom Highfill Laptop bag

Modecom Highfill Laptop bag, 15,6", Color: Green, Material: Nylon, Minimalistic design, Waterproof, ..

849 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-CC

Hewlett Packard Pavilion 15-CC

Hewlett Packard Pavilion 15-CC553/Windows 10 Home 64Bit/Touchscreen FHD IPS (Silver) - Intel® Core™..

Редовна Цена 36,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

32,999 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS033 - Intel Core i3-7100U(2.4GHz, 3MB Cache), Intel HD Graphics 620, ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

25,999 Ден.

Acer Premium Case - protective

Acer Premium Case - protective

Acer Premium Case - protective case for web tablet for Acer Iconia A1-810 Dark Gray color..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

HP Stream 11-Y010 ( BLUE ) -

HP Stream 11-Y010 ( BLUE ) -

HP Stream 11-Y010 ( BLUE ) - Intel Celeron® Dual-Core N3060 (1.6GHz, 2MB Cache), Intel HD Graphic..

Редовна Цена 10,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 520-15IKB IRON

LENOVO IdeaPad 520-15IKB IRON

LENOVO IdeaPad 520-15IKB IRON GRAY- Intel® Core™ I7-8550U Processor (8M Cache, up to 4GHz), Nvidia M..

Редовна Цена 51,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

46,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Integ..

Редовна Цена 18,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери