Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo 330S-15IKB /Windows 10 ( MIDNIGHT BLUE ) - Intel® Core™ i
Достапност:
Шифра: 47384
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 844

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo 330S-15IKB /Windows 10 ( MIDNIGHT BLUE ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz up to 4 GHz),Intel® HD Graphics 620, 4GB DDR4 2133 MHz, 1TB 5400rpm + 16GB Optane Drive , HD Web Camera (720p), WiFi 2 x 2 a/c, Bluetooth® 4.1, Ports: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 4-in-1 Card Reader, Audio Combo Jack, Weight: 2.3 kg, Battery: 52.5 WHr, 15.6" (1366x768) , Windows 10 Home P/N:

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира