Lenovo 330S-15IKB /Windows 10 ( MIDNIGHT BLUE ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz up to 4 GHz),Intel® HD Graphics 620, 4GB DDR4 2133 MHz, 1TB 5400rpm + 16GB Optane Drive , DVD-RW, HD Web Camera (720p), WiFi 2 x 2 a/c, Bluetooth® 4.1, Ports: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 4-in-1 Card Reader, Audio Combo Jack, Weight: 2.3 kg, Battery: 52.5 WHr, 15.6" (1366x768) , Windows 10 Home P/N:

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

 • Бренд: Lenovo
 • Краток опис: Lenovo 330S-15IKB /Windows 10 ( MIDNIGHT BLUE ) - Intel® Core™ i
 • Шифра: 47384
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 29,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 27,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 29,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS FX503VD-E4022 (FHD

ASUS FX503VD-E4022 (FHD

ASUS FX503VD-E4022 (FHD, BLACK), Intel Core i7-7700HQ, Quad-core (2.8 GHz-3.8GHz Turbo, 6M Cache), 8..

Редовна Цена 53,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

45,999 Ден.

Hewlett Packard CHROMEBOOK 14-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 14-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 14-AK040 ( SILVER ) - Intel Celeron® Quad-Core N2940 (1.8GHz, 2MB Cache)..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,499 Ден.

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 ( BLACK ), - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz),Intel® HD Gra..

32,999 Ден.

ASUS GL503GE-EN073 - Intel Cor

ASUS GL503GE-EN073 - Intel Cor

ASUS GL503GE-EN073 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 16GB DDR4 (1xSlot Free ..

Редовна Цена 75,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

70,999 Ден.

LENOVO Ideapad 100 - Intel Cor

LENOVO Ideapad 100 - Intel Cor

LENOVO Ideapad 100 - Intel Core I3-5005U (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD graphics, 4GB DDR3, 500GB 54..

Редовна Цена 18,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,499 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15ISK PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Nvidi..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

23,499 Ден.

ASUS X540NA-GQ045 - Intel Quad

ASUS X540NA-GQ045 - Intel Quad

ASUS X540NA-GQ045 - Intel Quad-Core Celeron N3450 (2M Cache, up to 2.2 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-bo..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,499 Ден.

HP CHROMEBOOK 11-V012 ( GRAY

HP CHROMEBOOK 11-V012 ( GRAY

HP CHROMEBOOK 11-V012 ( GRAY ) - Intel Celeron® Dual-Core N3060 (1.6GHz, 2MB Cache), Intel HD Gra..

Редовна Цена 9,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

Fortron Universal Car Notebook

Fortron Universal Car Notebook

Fortron Universal Car Notebook Adapter FSP-CAR65 ROHS, 65W, Input Range 9 - 32V DC, DC input, 19V ou..

Редовна Цена 2,490 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,490 Ден.

Hewlett Packard 250 G6

Hewlett Packard 250 G6

Hewlett Packard 250 G6, Intel DualCore N3060 with (1.6 GHz, up to 2.48 GHz, 2 MB cache, 2 cores), I..

Редовна Цена 15,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,499 Ден.

ASUS X541UV-GO1417T (HD

ASUS X541UV-GO1417T (HD

ASUS X541UV-GO1417T (HD, BLACK), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 (on-board, free sl..

Редовна Цена 29,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

27,499 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IKB ONYX

LENOVO IdeaPad 330-15IKB ONYX

LENOVO IdeaPad 330-15IKB ONYX BLACK - Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, 2.50 GHz up to 3.10..

33,499 Ден.

LENOVO Ideapad 100 - Intel Cor

LENOVO Ideapad 100 - Intel Cor

LENOVO Ideapad 100 - Intel Core I3-5005U (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD graphics, 4GB DDR3, 500GB 54..

Редовна Цена 18,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,499 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IGM PLATINUM GREY - Intel® Dual Core N5000 (4M Cache, up to 2.70 GHz), Intel ..

15,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери