Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz up to 4 GHz),Intel® HD Graphics 620, 8GB DDR4 2133 MHz, 1TB 5400rpm, DVD-RW, HD Web Camera (720p), WiFi 2 x 2 a/c, Bluetooth® 4.1, Ports: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 4-in-1 Card Reader, Audio Combo Jack, Weight: 2.3 kg, Battery: 52.5 WHr, 15.6" (1366x768) , Windows 10 Home P/N:

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 (

 • Бренд: Lenovo
 • Краток опис: Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Core™ i5
 • Шифра: 47382
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 30,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 28,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 30,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

DELL Inspiron Notebook 3567 I

DELL Inspiron Notebook 3567 I

DELL Inspiron Notebook 3567 Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 3M Cache), 4GB 2400MHz DDR4 S..

Редовна Цена 34,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

29,999 Ден.

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9350, for 15.6" Notebook, Color: Grey, Material: water resistant p..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30L)

Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30L)

Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30L), Midnight Blue, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,799 Ден.

ASUS X540MA-DM196 ( Chocolate

ASUS X540MA-DM196 ( Chocolate

ASUS X540MA-DM196 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), 4..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

ASUS Carry Bag Black 16

ASUS Carry Bag Black 16"

ASUS Carry Bag Black 16", MIDAS_CARRY BAG/16 INCH/BK//3 IN 1, 90XB00F0-BBA000..

Редовна Цена 3,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,699 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY

LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY

LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY), - Intel® Dual Core N4000 (4M Cache, up to 2.6 GHz), Intel HD graph..

Редовна Цена 13,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

Belkin Cover Classic Case with

Belkin Cover Classic Case with

Belkin Cover Classic Case with Integrated Stand for apple iPad mini- Grey/Black F7N037vfC00..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

ASUS X541UJ-GO458 (HD

ASUS X541UJ-GO458 (HD

ASUS X541UJ-GO458 (HD, SILVER), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 (on-board, free slo..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

21,999 Ден.

Lenovo 520S-14IKB/Windows 10 (

Lenovo 520S-14IKB/Windows 10 (

Lenovo 520S-14IKB/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz),NVIDI..

Редовна Цена 47,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

44,999 Ден.

Belkin Micro Folio Blacktop fo

Belkin Micro Folio Blacktop fo

Belkin Micro Folio Blacktop for Samsung Galaxy Note 3 Black-F8M688B1C00..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Ucom Laptop external fancy sti

Ucom Laptop external fancy sti

Ucom Laptop external fancy sticker 15"-17" LS002..

Редовна Цена 129 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9 Ден.

CoolerMaster NotePal U3 PLUS

CoolerMaster NotePal U3 PLUS

CoolerMaster NotePal U3 PLUS, Black, sand blasted aluminum surface, 3 x 80 mm moveable fans, 1 USB p..

Редовна Цена 2,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,499 Ден.

ASUS Notebook Adapter 65W/90W

ASUS Notebook Adapter 65W/90W

ASUS Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 4.0-1.35MM with Notebook Power Cable, 3 pins, b..

Редовна Цена 1,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,199 Ден.

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel® Core™ i5-7200U Processo..

Редовна Цена 34,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

30,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери