Dell Inspiron 3567, Black, Intel Core i3-7020U (2.30GHz, 3MB), RAM: 4GB 2400MHz DDR4, 1TB HDD, DVD+/-RW, Intel UHD Graphics 620, Integrated widescreen HD (720p) Webcam with Single Digital Microphone, Wireless: 802.11ac + Bluetooth 4.1; Dual Band 2.4&5GHz 1x1, Ports: HDMI x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, Kensington lock slot, Card Reader (SD, SDHC, SDXC), Battery: 40 WHr, 4-Cell Battery (removable), 15.6-inch HD (1920x1080) Truelife LED-Backlit Display, OS: Linux, P/N:

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Dell Inspiron 3567

 • Бренд: DELL
 • Краток опис: Dell Inspiron 3567, Black, Intel Core i3-7020U (2.30GHz, 3MB), R
 • Шифра: 47345
  Гаранција: 1080 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 21,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 19,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 21,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

HP ProBook 450 G5 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G5 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G5 (SILVER) / Full HD - Intel Core i5-8250U (1.6Ghz, up to 3.4GH,6MB, 4 Cores), NVI..

Редовна Цена 38,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

34,999 Ден.

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E, Black/Aluminium Frame 8GB Cellular 3G + WiFi Tablet, 9.6" Main Display..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

Acer ES1-531-C3JP - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3JP - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3JP - Intel QUAD Core Processor N3150 (2M Cache, up to 2.08 GHz), Intel HD Graphics VG..

Редовна Цена 14,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,799 Ден.

Dell Inspiron 5578 CONVERTIBLE

Dell Inspiron 5578 CONVERTIBLE

Dell Inspiron 5578 CONVERTIBLE 2-IN-1 (GRAY) - Intel® Core™ i3-7100U Processor (3M Cache, up to 3.90..

Редовна Цена 30,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

27,999 Ден.

Hama 00101171 San Francisco No

Hama 00101171 San Francisco No

Hama 00101171 San Francisco Notebook Bag, displays up to 44 cm (17.3"), black/yellow, For Display Si..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IKBN ONYX

LENOVO IdeaPad 320-15IKBN ONYX

LENOVO IdeaPad 320-15IKBN ONYX BLACK - Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, 2.50 GHz up to 3.1..

Редовна Цена 32,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

28,999 Ден.

Modecom Aberdeen Laptop bag 1

Modecom Aberdeen Laptop bag 1

Modecom Aberdeen Laptop bag 15,6", Color: Blue, Material: Nylon, Waterproof, Separate compartment f..

1,499 Ден.

Ucom laptop internal bag 915 L

Ucom laptop internal bag 915 L

Ucom laptop internal bag 915 Lenovo - 15" Orange..

Редовна Цена 390 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

390 Ден.

ASUS K555LA-XX1307T Windows 10

ASUS K555LA-XX1307T Windows 10

ASUS K555LA-XX1307T Windows 10 64bit (BLACK), Intel Core i5-5200U Broadwell (2.2GHz-2.7GHz, 3M Cache..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

24,999 Ден.

DELL Inspiron 3567 Black

DELL Inspiron 3567 Black

DELL Inspiron 3567 Black, Intel Core i3-6006U (2.00GHz, 3MB), RAM: 4GB 2400MHz DDR4, 1TB HDD, DVD+/-..

Редовна Цена 23,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

20,999 Ден.

ACER Aspire 5 A515-51G-52G4 -

ACER Aspire 5 A515-51G-52G4 -

ACER Aspire 5 A515-51G-52G4 - Intel Core i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), NVIDIA GeFor..

Редовна Цена 35,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

32,999 Ден.

Choiix C-MB02-C1 12

Choiix C-MB02-C1 12" Coffee Er

Choiix C-MB02-C1 12" Coffee Ergonomic Metal Sle..

Редовна Цена 1,890 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,890 Ден.

ACER Aspire 7 A715-71G-729V -

ACER Aspire 7 A715-71G-729V -

ACER Aspire 7 A715-71G-729V - Intel Core i7-7700HQ Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz), NVIDIA GeFo..

Редовна Цена 54,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

50,999 Ден.

ASUS X541UV-DM594 (HD

ASUS X541UV-DM594 (HD

ASUS X541UV-DM594 (HD, BLACK), Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 2 cores, 3M Cache, 15w), 8..

Редовна Цена 33,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

28,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери