ACER Aspire 3 A315-32-C41K (Oxidant Red), - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), RAM 4 GB DDR4, 500 GB HDD, 3xUSB (1 x USB 3.0, 2 X USB 2.0), Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" HD (1366 x 768) resolution, Windows 10 Home Single Language, NX.GW5EX.008

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ACER Aspire 3 A315-32-C41K (Ox

  • Бренд: Acer
  • Краток опис: ACER Aspire 3 A315-32-C41K (Oxidant Red), - Intel® Celeron® N400
  • Шифра: 47334
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 16,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB7022 for 15.6" Notebook, Black, Water-proof Nylon..

Редовна Цена 1,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,699 Ден.

ASUS G703GI-E5006T - Intel Cor

ASUS G703GI-E5006T - Intel Cor

ASUS G703GI-E5006T - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 32GB DDR4 (1 mem.slot f..

Редовна Цена 195,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

175,999 Ден.

Cooler Master ERGO STAND IV

Cooler Master ERGO STAND IV

Cooler Master ERGO STAND IV, Metal Mesh, Plastic, Rubber, Blue Strip LED, Dimensions 370 x 265 x 40 ..

Редовна Цена 2,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,199 Ден.

Dell Inspiron 5570-5364SLV / F

Dell Inspiron 5570-5364SLV / F

Dell Inspiron 5570-5364SLV / FullHD - Intel Core i5-8250U (1.60GHz up to 3.4 GHz, 6MB Cache), 8GB DD..

Редовна Цена 39,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

36,999 Ден.

Asus N580GD-E4210

Asus N580GD-E4210

Asus N580GD-E4210, Intel® Core™ i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 4.1 GHz), 8GB DDR4 (1xSl..

Редовна Цена 53,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

49,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATI

LENOVO IdeaPad 320-15IAP PLATINUM GREY - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), ..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

ASUS X540MA-DM195T ( Chocolate

ASUS X540MA-DM195T ( Chocolate

ASUS X540MA-DM195T ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

ACER Aspire 5 AN515-42-R0WY

ACER Aspire 5 AN515-42-R0WY

ACER Aspire 5 AN515-42-R0WY, - AMD Ryzen™ 5 2500U (4M Cache, up to 3.6 GHz), AMD Radeon™ RX 560X 4GB..

Редовна Цена 41,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

38,999 Ден.

Modecom Highfill Laptop bag

Modecom Highfill Laptop bag

Modecom Highfill Laptop bag, 15,6", Color: Green, Material: Nylon, Minimalistic design, Waterproof, ..

849 Ден.

ASUS X541UV-XX805 (HD

ASUS X541UV-XX805 (HD

ASUS X541UV-XX805 (HD, BLACK), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 (on-board, free slot..

Редовна Цена 23,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

21,999 Ден.

Dell Inspiron 3573 /Windows 10

Dell Inspiron 3573 /Windows 10

Dell Inspiron 3573 /Windows 10 (Black) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4M Cache up to 2.7 ..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,499 Ден.

Asus Trans Cover for ME173X Bl

Asus Trans Cover for ME173X Bl

Asus Trans Cover for ME173X Black, PAD-12 TRANSCOVER BK//7/10, 90XB00GP-BSL0H0..

Редовна Цена 1,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A B

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A B

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A Black/Aluminium, 10" Main Display Size, TFT Multi-Touch capacitive touc..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

ASUS X540MA-DM196 ( Chocolate

ASUS X540MA-DM196 ( Chocolate

ASUS X540MA-DM196 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), 4..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери