Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - ntel® Core™ i3-7100U Pr
Достапност:
Шифра: 47333
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 735

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - ntel® Core™ i3-7100U Processor (3M Cache, 2.40 GHz), NVIDIA GeForce MX110 2GB GDDR5, 4GB DDR4 2400MHz, 500GB 5400rpm, NO/ODD, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" FULLHD (1920x1080), P/N: 81DC00M1RM

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира