LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY), - Intel® Dual Core N4000 (4M Cache, up to 2.6 GHz), Intel HD graphics, 4GB DDR3 1600MHz, 500GB HDD 5400rpm, NO ODD, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" HD (1366x768), P/N: 81D100ECRM

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY

 • Бренд: Lenovo
 • Краток опис: LENOVO IdeaPad 330-15IGM (GRAY), - Intel® Dual Core N4000 (4M Ca
 • Шифра: 47332
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 13,499 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 11,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304F)

Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304F)

Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304F), Black, 10.1" Wi-Fi, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolut..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

ACER Aspire 3 A315-31-C76T - I

ACER Aspire 3 A315-31-C76T - I

ACER Aspire 3 A315-31-C76T - Intel Celeron Quad Core Processor N3450 (2M Cache, up to 2.20 GHz), RAM..

Редовна Цена 14,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Modecom Charlton Lady laptop b

Modecom Charlton Lady laptop b

Modecom Charlton Lady laptop bag 15.6", Color: Black, High-quality finishing materials, Separate co..

799 Ден.

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Bla

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Bla

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Black) - Intel® Core™ i7-8750H Processor, NVIDIA GeForce GTX 1050 4G, 8G..

Редовна Цена 59,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

53,999 Ден.

Hewlett Packard CHROMEBOOK 14-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 14-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 14-AK040 ( SILVER ) - Intel Celeron® Quad-Core N2940 (1.8GHz, 2MB Cache)..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,499 Ден.

ASUS X552MJ-SX006D + CM Notepa

ASUS X552MJ-SX006D + CM Notepa

ASUS X552MJ-SX006D + CM Notepal (WHITE), Intel Pentium N3540 QuadCore (2.16GHz-2.66 GHz/2M/22nm/7.5W..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

Belkin 12

Belkin 12" Messenger

Belkin 12" Messenger, jet/royal lilac F8N258cw088..

Редовна Цена 1,190 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,190 Ден.

ASUS FX503VD-E4022 (FHD

ASUS FX503VD-E4022 (FHD

ASUS FX503VD-E4022 (FHD, BLACK), Intel Core i7-7700HQ, Quad-core (2.8 GHz-3.8GHz Turbo, 6M Cache), 8..

Редовна Цена 53,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

45,999 Ден.

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 ( CORAL RED ) - Intel® Pentium® Quad-Core N4200 Processor (2M Cache, 1.1..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Black) - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel® HD ..

Редовна Цена 20,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,499 Ден.

ASUS Notebook Adapter 65W

ASUS Notebook Adapter 65W

ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 5.5 x 2.5 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins,..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black)

Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black)

Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black), 10.1 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: ..

Редовна Цена 7,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ -

ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ -

ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ - Intel Core i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), NVIDIA GeFor..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

HP Pavilion 15-CC183 (BLUE ) -

HP Pavilion 15-CC183 (BLUE ) -

HP Pavilion 15-CC183 (BLUE ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), NVIDIA GeForce 940MX..

Редовна Цена 45,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

41,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери