ASUS X540MA-DM198 ( Chocolate Black ) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4M Cache, up to 2.7 GHz), 4GB DDR4 2400MHz (on-board), 1TB 5400rpm, Intel UHD Graphics 600, W/O ODD, BT4.0, 3xUSB (2x2.0, 1x3.0); VGA WebCam, HDMI, 2kg, no LAN, 33WHrs, 3-cell Li-ion, 15.6" HD LED (1366x768) non-glare, PN: 90NB0IR1-M02740

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS X540MA-DM198 ( Chocolate

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS X540MA-DM198 ( Chocolate Black ) - Intel® Pentium® Silver N
  • Шифра: 47315
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 16,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 15,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Hama 57151 Notebook Mini Micro

Hama 57151 Notebook Mini Micro

Hama 57151 Notebook Mini Microphone, The optimum for internet telephony (VoIP) or speech recognition..

Редовна Цена 349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

ACER Nitro 5 AN515-52-52B9 - I

ACER Nitro 5 AN515-52-52B9 - I

ACER Nitro 5 AN515-52-52B9 - Intel® Core™i5-8300H Processor (8M Cache, up to 4.0GHz), NVIDIA® GeForc..

Редовна Цена 53,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

49,999 Ден.

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Wind

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Wind

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Windows 10 (Black) - Core™ i7-7700HQ Processor 2.8GHz (6M Cache up to 3.8 ..

Редовна Цена 61,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

57,999 Ден.

Lenovo IdeaTab A10 (A7600)

Lenovo IdeaTab A10 (A7600)

Lenovo IdeaTab A10 (A7600), Black/Midnight Blue, 16GB, WiFi Tablet, 10.1", IPS LED capacitive touchs..

Редовна Цена 9,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE 2-IN-1 - Intel® Core™ i7-8550U Processor (8M Cache, up to 4.0 GHz), I..

Редовна Цена 48,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

44,999 Ден.

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-71WQ - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), NVIDIA ..

Редовна Цена 65,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

59,999 Ден.

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/9

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/9

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 5.5 x 2.5 yellow with Notebook Power Cable, ..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,199 Ден.

DELL Inspiron 3558 (Black) - I

DELL Inspiron 3558 (Black) - I

DELL Inspiron 3558 (Black) - Intel® Core™ i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD Graphics..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,499 Ден.

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 ( PURPLE ) - Intel® Celeron® Dual-Core N3350 Processor (2M Cache, up to ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

Hewlett Packard STAR WARS SPEC

Hewlett Packard STAR WARS SPEC

Hewlett Packard STAR WARS SPECIAL EDITION 15-AN050 - Intel Core i5-6200U (2.3 GHz, 3 MB cache, 2 cor..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

ASUS ROG G752VS-GC063D (FHD)

ASUS ROG G752VS-GC063D (FHD)

ASUS ROG G752VS-GC063D (FHD), Intel Core i7-6700HQ (2.6 GHz-3.5GHz, 6M Cache, 14nm), 16GB DDR4 (3 me..

Редовна Цена 74,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

66,999 Ден.

Hewlett Packard Envy 15-W267 x

Hewlett Packard Envy 15-W267 x

Hewlett Packard Envy 15-W267 x360 Convertible (Silver)- Intel Core™ i7-7500U 2.7GHz (4MB Cache up to..

Редовна Цена 40,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

35,999 Ден.

CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP

CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP

CoolerMaster R9-NBC-23E1-GP, Cooler for NotePal E1..

Редовна Цена 1,150 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,150 Ден.

ASUS X541UA-GO1114T (Windows 1

ASUS X541UA-GO1114T (Windows 1

ASUS X541UA-GO1114T (Windows 10 64bit, SILVER), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 (on..

Редовна Цена 24,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери