Бренд: Asus
Краток опис: ASUS TUF FX505GD-BQ125 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (
Достапност:
Шифра: 47272
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1367

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS TUF FX505GD-BQ125 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB DDR4 2666Mhz (1 slot free), 1TB 5400rpm, NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB DDR5, 802.11ac, 4xUSB (2x3.0, 1x3.1 type C), HD WebCam, Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Red-Backlit Keyboard, 2.2kg, 48WHrs, 3-cell Li-ion Polymer Battery Pack -, FREE DOS, 15.6" FHD LED (1920x1080), PN: 90NR00T2-M02230

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира