-8%
ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 16GB DDR4 2666Mhz (1 slot free), 1TB 5400rpm + PCIEG3x2 NVME 128GB M.2 SSD, NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB DDR5, 802.11ac, 4xUSB (2x3.0, 1x3.1 type C), HD WebCam, Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Red-Backlit Keyboard, 2.2kg, 48WHrs, 3-cell Li-ion Polymer Battery Pack -, FREE DOS, 15.6" FHD LED (1920x1080), PN: 90NR00T2-M02290

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS TUF FX505GD-BQ138 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (
  • Шифра: 47270
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 63,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 58,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 63,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери