-23%
Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, White/Orange, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/1800/1900MHz, GPRS, 150 numbers in Phone Book, Ringtones (64 chords,support mp3,midi ringtones), 800mah Flash size: 32MB+32MB, Bluetooth 2.0, Games, calendar, alarm, calculator, torchlight, E-book, Stand by time up to 120 hours, Lithium ion 1200mAh battery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Cellphone D206

  • Бренд: ADMET
  • Краток опис: Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, White/Orange, 1.77" Col
  • Шифра: 47215
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони