Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE55NU7093UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 47212
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3561
Редовна Цена: 35,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

30,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 35,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG UE55NU7093UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Pur Colour, Auto Depth Enhancer, PQI 1300, Mega Contrast, UHD Dimming, HDR, Slim design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, DVB-T2/C/S, One Remote Control, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 2 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира