LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Integrated Intel HD Graphics 520, 4GB DDR4 2133MHz, 500GB 5400rpm, NO/ODD, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" HD (1366x768), P/N: 81DC00LTRM

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

  • Бренд: Lenovo
  • Краток опис: LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - Intel® Core™ i3-6006U P
  • Шифра: 47205
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 18,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 16,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 18,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS UX480FD-BE048T - Intel® C

ASUS UX480FD-BE048T - Intel® C

ASUS UX480FD-BE048T - Intel® Core™ i7-8565U (1.8GHz up to 4.1GHz, 4 cores, 8M Cache, 15w), 8GB RAM (..

Редовна Цена 72,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

68,999 Ден.

ACER Aspire 3 A315-53G-34TF -

ACER Aspire 3 A315-53G-34TF -

ACER Aspire 3 A315-53G-34TF - Intel® Core™ i3-7020U Processor (3M Cache, 2.30 GHz), NVIDIA® GeForce..

Редовна Цена 27,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

ASUS FX504GE-E4100 - Intel Cor

ASUS FX504GE-E4100 - Intel Cor

ASUS FX504GE-E4100 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 8GB DDR4 (1xSlot Free f..

Редовна Цена 56,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

49,999 Ден.

ASUS X541NA-GO123T (Windows SI

ASUS X541NA-GO123T (Windows SI

ASUS X541NA-GO123T (Windows SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DD..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-77MF - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), NVIDIA ..

Редовна Цена 79,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

71,999 Ден.

HP Pavilion 15-CS0073 (BLUE )

HP Pavilion 15-CS0073 (BLUE )

HP Pavilion 15-CS0073 (BLUE ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), NVIDIA® MX150 4GB, ..

Редовна Цена 51,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

46,999 Ден.

Genius Notebook stand 200

Genius Notebook stand 200

Genius Notebook stand 200, one big central fan, up to 19", Black..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

Belkin CASE

Belkin CASE

Belkin CASE,TOPLOAD,NETBOOK,POLYESTER,12",MINI F8N097eaRL..

Редовна Цена 1,590 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,590 Ден.

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10 (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz), NVIDIA® MX150..

Редовна Цена 55,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

51,999 Ден.

Asus PAD-08 VERSASLEEVE

Asus PAD-08 VERSASLEEVE

Asus PAD-08 VERSASLEEVE, 7/WH//7/1090XB001P-BSL020Nexus7;Nexus7(2013);ME172V;ME371MG;ME372CG/CL;ME37..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

849 Ден.

Hewlett Packard 250 G6

Hewlett Packard 250 G6

Hewlett Packard 250 G6, Intel® Core™ i3-6006U (2 GHz, 3 MB cache, 2 cores), AMD Radeon™ 520 ( 2 GB d..

Редовна Цена 22,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,599 Ден.

Hewlett Packard CHROMEBOOK 14-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 14-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 14-AK040 ( SILVER ) - Intel Celeron® Quad-Core N2940 (1.8GHz, 2MB Cache)..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,499 Ден.

Acer ES1-571-36NX - Intel Core

Acer ES1-571-36NX - Intel Core

Acer ES1-571-36NX - Intel Core i3-5005 Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD Graphics VGA, 4 GB D..

Редовна Цена 18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,499 Ден.

N2304 AC Adapter for HP Pavili

N2304 AC Adapter for HP Pavili

N2304 AC Adapter for HP Pavilion ZE4400 ZE4500,ZE4600,ZE5000 19V/4.74A/90W..

Редовна Цена 854 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

854 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери