Бренд: Acer
Краток опис: ACER GAMING PREDATOR PH317-52-71WQ - Intel Core i7-8750H (2.2 GH
Достапност:
Шифра: 47200
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1543

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER GAMING PREDATOR PH317-52-71WQ - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), NVIDIA GeForce GTX 1050TI 4GB, 8GB DDR4 2666MHz, 1TB HDD, Web Camera, DVDRW, IEEE 802.11ac, Battery 8cell Li-Ion 6000 mAh, HDMI, 4 x USB 3.0, Card Reader, VGA, RJ-45, Linux, 17.3" (1920 x 1080) FHD IPS, NH.Q3EEX.016
Напреден Филтер
Екран 17.3'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Диск 1TB HDD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019