ASUS TUF FX505GD-BQ122 - Intel® Core™ i5-8300H Processor 2.3 GHz (8M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB DDR4 2666Mhz (1 slot free), 1TB HDD 5400rpm +128GB SSD , NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB DDR5, 802.11ac, 4xUSB (2x3.0, 1x3.1 type C), HD WebCam, Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Red-Backlit Keyboard, 2.2kg, 48WHrs, 3-cell Li-ion Polymer Battery Pack -, FREE DOS, 15.6" FHD LED (1920x1080), PN: 90NR00T2-M02260

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS TUF FX505GD-BQ122 - Intel

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS TUF FX505GD-BQ122 - Intel® Core™ i5-8300H Processor 2.3 GHz
  • Шифра: 47197
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 51,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 47,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 51,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS FX504GE-E4100 - Intel Cor

ASUS FX504GE-E4100 - Intel Cor

ASUS FX504GE-E4100 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 8GB DDR4 (1xSlot Free f..

Редовна Цена 56,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

49,999 Ден.

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD Core Processor N3150 (2M Cache, up to 2.08 GHz), Intel HD Graphics V..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,499 Ден.

ASUS GL753VE-GC169 (FHD)

ASUS GL753VE-GC169 (FHD)

ASUS GL753VE-GC169 (FHD), Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 8GB DDR4 (1..

Редовна Цена 60,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

55,999 Ден.

ASUS Notebook Adapter 65W

ASUS Notebook Adapter 65W

ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 5.5 x 2.5 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins,..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

Dell Inspiron 3567/ Windows 10

Dell Inspiron 3567/ Windows 10

Dell Inspiron 3567/ Windows 10 (BLACK) - Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)..

Редовна Цена 30,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

28,999 Ден.

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E, Black/Aluminium Frame 8GB Cellular 3G + WiFi Tablet, 9.6" Main Display..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IGM BLIZZ

LENOVO IdeaPad 330-15IGM BLIZZ

LENOVO IdeaPad 330-15IGM BLIZZARD WHITE - Intel® Dual Core N5000 (4M Cache, up to 2.70 GHz), Intel..

16,499 Ден.

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10 (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz), NVIDIA® MX150..

Редовна Цена 55,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

51,999 Ден.

Hama 00105394 Stockholm Data P

Hama 00105394 Stockholm Data P

Hama 00105394 Stockholm Data Protective Cover for ID Cards, black, ISO Card Format...

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

ASUS Aglaia Carry Bag

ASUS Aglaia Carry Bag

ASUS Aglaia Carry Bag, 15,6", Color: Black, Dimensions: 13.3inch: 365 x 330 x 23mm, Material: Nylon,..

Редовна Цена 1,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

DELL Notebook Adapter 65W/90W

DELL Notebook Adapter 65W/90W

DELL Notebook Adapter 65W/90W, 19.5V, 4.62A, PIN Size: 4.5 x 3.0 black with pin inside with Notebook..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Genius NB Stand 280

Genius NB Stand 280

Genius NB Stand 280, aluminium base, 1 FAN, USB, 1 USB, Silver..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

DSY LB1514 Tablet/Netbook bag

DSY LB1514 Tablet/Netbook bag

DSY LB1514 Tablet/Netbook bag MICKEY, 10", Magnetic closure, Shoulder strap..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

ASUS X541NA-GO206 (SILVER)

ASUS X541NA-GO206 (SILVER)

ASUS X541NA-GO206 (SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MH..

Редовна Цена 16,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

14,499 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери