-22%
ST-32NE4100

ST-32NE4100

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

ST-32NE4100, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology, DVB-T/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1
Редовна Цена
8,999 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
6,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 8,999 Ден. Ден.
Бренд: ST
Шифра: 47136
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 1096
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

ST-32NE4100, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology, DVB-T/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.