Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 1TB External Western Digital My Passport Black USB3.0 W
Достапност:
Шифра: 47129
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 659

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 1TB External Western Digital My Passport Black USB3.0 WDBYNN0010BBK-WESN
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019