Lenovo 320-15IKB/Windows 10/Touchscreen ( PLATINUM GREY ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz up to 4 GHz),Intel® HD Graphics 620, 8GB DDR4 2133 MHz, 1TB 5400rpm, DVD-RW, HD Web Camera (720p), WiFi 2 x 2 a/c, Bluetooth® 4.1, Ports: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 4-in-1 Card Reader, Audio Combo Jack, Weight: 2.3 kg, Battery: 52.5 WHr, 15.6" (1366x768) Touchscreen, Windows 10 Home P/N:

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Lenovo 320-15IKB/Windows 10/To

 • Бренд: Lenovo
 • Краток опис: Lenovo 320-15IKB/Windows 10/Touchscreen ( PLATINUM GREY ) - Inte
 • Шифра: 47030
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 30,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 28,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 30,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up t..

Редовна Цена 16,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

14,499 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, 2.50 GHz up to 3..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

24,999 Ден.

DELL Inspiron 5567 (Black)/Bac

DELL Inspiron 5567 (Black)/Bac

DELL Inspiron 5567 (Black)/Backlit Keyboard, Intel Core i7-7500U (2.7GHz up to 3.5GHz, 4M Cache), 8G..

Редовна Цена 41,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

37,999 Ден.

Hewlett Packard Envy 13-AB067/

Hewlett Packard Envy 13-AB067/

Hewlett Packard Envy 13-AB067/Windows 10 (Silver) - Core™ i7-7500U 2.7GHz (4MB Cache up to 3.5GHz), ..

Редовна Цена 44,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

39,999 Ден.

Modecom Geneva 2 Laptop bag 1

Modecom Geneva 2 Laptop bag 1

Modecom Geneva 2 Laptop bag 15,6", Color: Brown, Material: PU, Front pocket with compartments for a..

Редовна Цена 2,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,399 Ден.

Genius GS-701

Genius GS-701

Genius GS-701, Black+Blue, 7" Sleeve for Tablet PC..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

ST Superior Tecthology 7

ST Superior Tecthology 7" Whit

ST Superior Tecthology 7" White Keyboard Micro USB + Tablet Leather Cover..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

HP ProBook 450 G4 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G4 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G4 (SILVER) / Full HD - Intel Core i7-7500U ( up to 2.7Ghz/4MB), NVIDIA GeForce 930M..

Редовна Цена 39,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

33,999 Ден.

Dell Inspiron 5567 /Windows 10

Dell Inspiron 5567 /Windows 10

Dell Inspiron 5567 /Windows 10 Pro/FHD (Gray) - Intel® Core™ i7-7500U (2.7 GHz, up to 3.5 GHz ), AMD..

Редовна Цена 39,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

Acer ES1-571-P1CK (Full HD) -

Acer ES1-571-P1CK (Full HD) -

Acer ES1-571-P1CK (Full HD) - Intel Pentium Processor 3556U (2M Cache, 1.70 GHz), Intel HD Graphics ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

ASUS X541NA-GO121 (SILVER)

ASUS X541NA-GO121 (SILVER)

ASUS X541NA-GO121 (SILVER), Intel Quad-Core Pentium N4200 Processor (1.1-2.56GHz, 2M Cache, 6W, 14nm..

Редовна Цена 18,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

14,999 Ден.

Hewlett Packard Envy 15-W267 x

Hewlett Packard Envy 15-W267 x

Hewlett Packard Envy 15-W267 x360 Convertible (Silver)- Intel Core™ i7-7500U 2.7GHz (4MB Cache up to..

Редовна Цена 40,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

Belkin Tri-Fold PU Leather Fol

Belkin Tri-Fold PU Leather Fol

Belkin Tri-Fold PU Leather Folio for Samsung Galaxy Tab 3 7 " Black (L-SHAPED)-F7P111vfC00..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

HP 250 G5

HP 250 G5

HP 250 G5, Intel® Core™ i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), AMD Radeon™ R5 M430 2 GB DDR3, 4GB ..

Редовна Цена 21,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери