Lenovo 720S-14IKB /Windows 10 (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz), NVIDIA® MX150 2048MB, 16GB RAM Memory, 512GB SSD, Integrated Webcam 720p, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.0, 2 x USB 3.0 Type C, 1 x HDMI, 1 x audio, Memory Card Reader, Weight: 2,0 kg, Battery: 3-cell lithium ion, 14" (1920x1080) FULLHD IPS, P/N:

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

 • Бренд: Lenovo
 • Краток опис: Lenovo 720S-14IKB /Windows 10 (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8M
 • Шифра: 47027
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 55,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 51,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 55,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Lenovo G02 Fitness Smart Band

Lenovo G02 Fitness Smart Band

Lenovo G02 Fitness Smart Band..

3,999 Ден.

ASUS X541NA-GO123T (Windows SI

ASUS X541NA-GO123T (Windows SI

ASUS X541NA-GO123T (Windows SILVER), Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DD..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

Choiix Mini Air-Through Notebo

Choiix Mini Air-Through Notebo

Choiix Mini Air-Through Notebook Cooling Pad without Hub C-HL03-WP..

Редовна Цена 1,390 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,390 Ден.

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10 ( MIDNIGHT BLUE ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz..

Редовна Цена 29,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

27,499 Ден.

ASUS UX410UA-GV183T

ASUS UX410UA-GV183T

ASUS UX410UA-GV183T, Intel Core i7-7500U (2.7GHz up to 3.5GHz, 2 cores, 4M Cache, 15w), 8GB DDR4 (on..

Редовна Цена 56,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

47,999 Ден.

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A B

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A B

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A Black/Aluminium, 10" Main Display Size, TFT Multi-Touch capacitive touc..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

DELL Inspiron Notebook 3567 (B

DELL Inspiron Notebook 3567 (B

DELL Inspiron Notebook 3567 (Black), Intel Core i7-7500U (2.7GHz up to 3.5GHz, 4M Cache), 8GB 2400MH..

Редовна Цена 41,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

37,499 Ден.

ASUS S530UN-BQ040 ( Gun Metal

ASUS S530UN-BQ040 ( Gun Metal

ASUS S530UN-BQ040 ( Gun Metal ) - Intel® Core™ i5-8250U processor 1.6 GHz (6M Cache, up to 3.4 GHz),..

Редовна Цена 38,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 1

Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 1

Modecom CHARLOTTE Laptop Bag 15,6", Color: Black, Material: Nylon, Number of inner pockets 4, Number..

Редовна Цена 1,349 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,349 Ден.

CPL LB1531 Laptop Bag 15

CPL LB1531 Laptop Bag 15

CPL LB1531 Laptop Bag 15,6" ADRENALINE, shoulder strap, waterproof, Blue/white..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

HP ProBook 450 G5 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G5 (SILVER) / F

HP ProBook 450 G5 (SILVER) / Full HD - Intel Core i5-8250U (1.6Ghz, up to 3.4GH,6MB, 4 Cores), NVI..

Редовна Цена 38,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

34,999 Ден.

LENOVO Ideapad 110 - Intel Dua

LENOVO Ideapad 110 - Intel Dua

LENOVO Ideapad 110 - Intel Dual-Core N3060 Processor (1.6-2.48GHz, 2M Cache, 6W, 14nm), Intel HD gra..

Редовна Цена 13,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,499 Ден.

ST Superior Tecthology 7

ST Superior Tecthology 7" Whit

ST Superior Tecthology 7" White Keyboard Micro USB + Tablet Leather Cover..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Bla

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Bla

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Black) - Intel® Core™ i7-8750H Processor, NVIDIA GeForce GTX 1050 TI 4G, ..

Редовна Цена 60,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

53,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери