Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston HyperX Alloy FPS Pro, QWERTY US English Keyboard, Mecha
Достапност:
Шифра: 46961
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 681

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston HyperX Alloy FPS Pro, QWERTY US English Keyboard, Mechanical Gaming Keyboard (Wired, USB, Brown, QWERTY, LED), HX-KB1BR1-NA/A2
Напреден Филтер
Бренд Kingston
Можеби ќе Ве интересира