ASUS X540MA-DM195T ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), 4GB DDR4, 500GB 5400rpm, Integrated Graphic Card, Bluetooth 4.0, Battery 4cell, 3000mAh, 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1x HDMI, HD WebCam, SD card reader, 1.7kg, 15.6" FULLHD LED (1920x1080), Glare type, Windows 10 Home 64bit, P/N: 90NB0B01-M24530

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS X540MA-DM195T ( Chocolate

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS X540MA-DM195T ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 P
  • Шифра: 46922
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 15,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 13,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Genius LuxePad A110

Genius LuxePad A110

Genius LuxePad A110, Micro USB, For Android Tablet PC and Smartphone 4.0+, Stand , US/SP/RU..

Редовна Цена 559 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

559 Ден.

CoolerMaster R9-NBC-XLIT-GP

CoolerMaster R9-NBC-XLIT-GP

CoolerMaster R9-NBC-XLIT-GP, Cooler for NotePal X-Lite..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

ASUS X541NA-GO131 (WHITE)

ASUS X541NA-GO131 (WHITE)

ASUS X541NA-GO131 (WHITE), Intel Quad-Core Pentium N4200 Processor (1.1-2.56GHz, 2M Cache, 6W, 14nm)..

Редовна Цена 19,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

Lenovo Tab 4 7 (TB-7304F)

Lenovo Tab 4 7 (TB-7304F)

Lenovo Tab 4 7 (TB-7304F), Ebony Black, 7" Wi-Fi, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolu..

Редовна Цена 5,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,299 Ден.

X5TECH 10

X5TECH 10" TABLET COVER with i

X5TECH 10" TABLET COVER with integrated keyboard, Color BLACK, with MICRO USB connection and MICRO T..

Редовна Цена 859 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

859 Ден.

ASUS GL753VE-GC169 (FHD)

ASUS GL753VE-GC169 (FHD)

ASUS GL753VE-GC169 (FHD), Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 8GB DDR4 (1..

Редовна Цена 60,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

55,999 Ден.

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Black) - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel® HD ..

Редовна Цена 20,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,499 Ден.

ASUS TUF FX505GE-BQ132 - Intel

ASUS TUF FX505GE-BQ132 - Intel

ASUS TUF FX505GE-BQ132 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB DDR4 2..

Редовна Цена 56,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

50,999 Ден.

ASUS Transformer PAD ME103K-1B

ASUS Transformer PAD ME103K-1B

ASUS Transformer PAD ME103K-1B029A White, 10.1" IPS panel 350 nits, 1280*800 (WXGA), 10-finger capac..

Редовна Цена 10,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

ASUS GL703GM-EE014 - Intel Cor

ASUS GL703GM-EE014 - Intel Cor

ASUS GL703GM-EE014 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 16GB DDR4 (1xSlot Free ..

Редовна Цена 90,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

84,999 Ден.

ASUS FX504GD-E4263 - Intel Cor

ASUS FX504GD-E4263 - Intel Cor

ASUS FX504GD-E4263 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 16GB DDR4 2666..

Редовна Цена 62,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

58,999 Ден.

Belkin Universal Cover Book Po

Belkin Universal Cover Book Po

Belkin Universal Cover Book Poly 7" Pink-F7P147cwC01..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-77MF - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), NVIDIA ..

Редовна Цена 79,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

71,999 Ден.

ASUS X541NA-GO125 (SILVER)

ASUS X541NA-GO125 (SILVER)

ASUS X541NA-GO125 (SILVER), Intel Quad-Core Pentium N4200 Processor (1.1-2.56GHz, 2M Cache, 6W, 14nm..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

14,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери