ASUS X540MA-GQ064 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), 4GB DDR4, 500GB 5400rpm, Integrated Graphic Card, Bluetooth 4.0, Battery 4cell, 3000mAh, 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1x HDMI, HD WebCam, SD card reader, 1.7kg, 15.6" HD LED (1366x768), Glare type, P/N: 90NB0IR1-M02650

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS X540MA-GQ064 ( Chocolate

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS X540MA-GQ064 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Pr
  • Шифра: 46921
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 13,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 12,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

DELL Inspiron 3552 (Black)

DELL Inspiron 3552 (Black)

DELL Inspiron 3552 (Black), Intel® Dual Core Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz), Intel HD Gr..

Редовна Цена 14,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

ASUS X540MA-DM197T / Windows 1

ASUS X540MA-DM197T / Windows 1

ASUS X540MA-DM197T / Windows 10 Home ( Chocolate Black ) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,999 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-CC

Hewlett Packard Pavilion 15-CC

Hewlett Packard Pavilion 15-CC178 ( SILVER ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), NVID..

Редовна Цена 50,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

45,999 Ден.

Belkin Universal Cover Book 6

Belkin Universal Cover Book 6"

Belkin Universal Cover Book 6" Black-F7P149cwC00..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

159 Ден.

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 ( BLACK ), - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz),Intel® HD Gra..

32,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15ISK ( GRE

LENOVO IdeaPad 320-15ISK ( GRE

LENOVO IdeaPad 320-15ISK ( GREY ) - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Nvidia GeF..

Редовна Цена 25,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9246B for 15.6" Notebook, Color: Black, Material: High densit..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

ASUS X540MA-DM197T ( Chocolate

ASUS X540MA-DM197T ( Chocolate

ASUS X540MA-DM197T ( Chocolate Black ) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4M Cache, up to 2.7..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

ASUS TUF FX505GD-BQ111 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ111 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ111 - Intel® Core™ i5-8300H Processor 2.3 GHz (8M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB DDR4..

Редовна Цена 48,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

43,999 Ден.

Belkin Universal Cover Book Po

Belkin Universal Cover Book Po

Belkin Universal Cover Book Poly 7" Blue-F7P146cwC01..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

ASUS GL503GE-EN002 - Intel Cor

ASUS GL503GE-EN002 - Intel Cor

ASUS GL503GE-EN002 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 8GB DDR4 (1xSlot Free f..

Редовна Цена 63,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

55,999 Ден.

ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/T

ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/T

ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/TF201/TF300T/TF300TG/GR, Light Blue, TranSleeve for ASUS TF201, P/N: 90..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,299 Ден.

Huawei MediaPad T3 7

Huawei MediaPad T3 7

Huawei MediaPad T3 7, 7.0 inches, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 600 x 1024..

Редовна Цена 4,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери