-21%
PHILIPS 32PHS4503

PHILIPS 32PHS4503

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

PHILIPS 32PHS4503, 32" (82cm) Ultra Slim LED TV, Resolution 1.366 x 768 HD Ready, Pixel Plus HD, 200PPI, tuner DVB-T/C/T2/T2-HD/S/S2, Speakers Total 10W RMS Dolby Digital Plus, DTS, Connections: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Comp...
Редовна Цена
11,999 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
9,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 11,999 Ден. Ден.
Бренд: Philips
Шифра: 46805
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 1308
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

PHILIPS 32PHS4503, 32" (82cm) Ultra Slim LED TV, Resolution 1.366 x 768 HD Ready, Pixel Plus HD, 200PPI, tuner DVB-T/C/T2/T2-HD/S/S2, Speakers Total 10W RMS Dolby Digital Plus, DTS, Connections: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Composite In AV (Common Use for Component Y), 1 x Digital Audio Out (Optical), 2 x RF In (Terrestrial / Cable and Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.