Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE43NU7092UXXH, 43" (108cm) UltraHD Smart TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 46789
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 5642

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG UE43NU7092UXXH, 43" (108cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Pur Colour, Auto Depth Enhancer, PQI 1300, Mega Contrast, UHD Dimming, HDR, Slim design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, DVB-T2/C/S, One Remote Control, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 2 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Напреден Филтер
Бренд Samsung
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 43'' (109cm)
Резолуција UHD
Можеби ќе Ве интересира