-11%
ASUS X540LA-DM1052 ( Chocolate

ASUS X540LA-DM1052 ( Chocolate

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

ASUS X540LA-DM1052 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-5005U Processor, 2.0GHz (3M Cache), 4GB DDR3L, 1TB 5400RPM, Integrated Graphic Card, Bluetooth 4.0, Battery 4cell, 3000mAh, 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1x HDMI, HD WebCam, SD...
Редовна Цена
18,499 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
16,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 18,499 Ден. Ден.
Бренд: Asus
Шифра: 46720
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 327
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

ASUS X540LA-DM1052 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-5005U Processor, 2.0GHz (3M Cache), 4GB DDR3L, 1TB 5400RPM, Integrated Graphic Card, Bluetooth 4.0, Battery 4cell, 3000mAh, 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1x HDMI, HD WebCam, SD card reader, 1.7kg, 15.6" FULLHD LED (1920x1080), Glare type, P/N: 90NB0B01-M24530

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.