Бренд: Roline
Краток опис: 11.01.9018-50 ROLINE Serial Link Cable, DB9 F/F, 1.8m
Достапност:
Шифра: 46698
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 359

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.01.9018-50 ROLINE Serial Link Cable, DB9 F/F, 1.8m
Можеби ќе Ве интересира