Бренд: Roline
Краток опис: S1415-25 Standard UTP Patch Cord Cat. 5e, White 15m
Достапност:
Шифра: 46674
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 174

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
S1415-25 Standard UTP Patch Cord Cat. 5e, White 15m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019