-10%
ASUS X510UF-EJ045 - Intel Core

ASUS X510UF-EJ045 - Intel Core

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

ASUS X510UF-EJ045 - Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 8M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot Free for upgrade), 1TB 5400rpm, W/O ODD, NVIDIA GeForce MX130 2GB GDDR5, 802.11AC + BT4.0, 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HD WebCam, HDMI 1.4, SD card slot, 19.4mm ...
Редовна Цена
40,999 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
36,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 40,999 Ден. Ден.
Бренд: Asus
Шифра: 46619
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 298
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

ASUS X510UF-EJ045 - Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 8M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot Free for upgrade), 1TB 5400rpm, W/O ODD, NVIDIA GeForce MX130 2GB GDDR5, 802.11AC + BT4.0, 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HD WebCam, HDMI 1.4, SD card slot, 19.4mm thin, 1.7kg, 42WHrs, 2-cell Li-ion Prismatic Battery pack, 15.6" FHD LED (1920x1080) non-glare type, PN:90NB0IK2-M03860

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.