Бренд: Asus
Краток опис: ASUS N580VD-FY796 - Intel Core i5-7300HQ (2.5 GHz, 6M Cache, up
Достапност:
Шифра: 46618
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 689

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS N580VD-FY796 - Intel Core i5-7300HQ (2.5 GHz, 6M Cache, up to 3.5 GHz), 8GB DDR4 (2x4GB DIMM Slots), 1TB 5400rpm (1xFree SSD Slot), N/A, NVIDIA GeForce GTX 1050 (N17P-G0) 4GB GDDR5, 802.11 AC DualBand (2*2) + BT4.2, Illuminated KB, Fingerprint reader, Super Slim metal chassis (<20mm), Harman Kardon speakers, 4xUSB(2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HDMI, LAN port, Card reader, 2.3kg, 47WHrs, 3 cell Li-ion Battery Pack, 15.6" IPS FHD LED (1920x1080) non-glare type, 300nit, PN: 90NB0FL4-M12600

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира