-12%
ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ -

ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ -

0 рецензии Нарачки (1)

Краток опис

ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ - Intel Core i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), NVIDIA GeForce® MX130 2GB, RAM 6 GB, 1TB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GWHEX.014
Редовна Цена
33,999 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
29,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 33,999 Ден. Ден.
Бренд: Acer
Шифра: 46609
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 415
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

ACER Aspire 5 A515-51G-51FQ - Intel Core i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), NVIDIA GeForce® MX130 2GB, RAM 6 GB, 1TB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GWHEX.014

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.