ACER Aspire 3 A315-51-54QT - Intel Core i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz), Integrated VGA, RAM 8 GB DDR4, 1TB GB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GNPEX.021

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ACER Aspire 3 A315-51-54QT - I

  • Бренд: Acer
  • Краток опис: ACER Aspire 3 A315-51-54QT - Intel Core i5-7200U Processor (3M C
  • Шифра: 46608
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 28,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 24,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 28,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Choiix Mini Air-Through Notebo

Choiix Mini Air-Through Notebo

Choiix Mini Air-Through Notebook Cooling Pad without Hub BLACK C-HL03-KP..

Редовна Цена 790 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

790 Ден.

ASUS X542UQ-DM117 (FHD

ASUS X542UQ-DM117 (FHD

ASUS X542UQ-DM117 (FHD, BLACK), Intel Core i3-7100U (2.4GHz, 3M Cache), 8GB DDR4 (on-board, free slo..

Редовна Цена 29,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

25,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - ntel® Core™ i3-7100U Processor (3M Cache, 2.40 GHz), NVIDIA..

23,999 Ден.

HP Pavilion 15-CS0073 (BLUE )

HP Pavilion 15-CS0073 (BLUE )

HP Pavilion 15-CS0073 (BLUE ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), NVIDIA® MX150 4GB, ..

Редовна Цена 51,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

46,999 Ден.

Hama 00105380 KW-50 Luggage Sc

Hama 00105380 KW-50 Luggage Sc

Hama 00105380 KW-50 Luggage Scale, Number of Decimals: 2 , Battery Type: CR2032...

Редовна Цена 649 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

599 Ден.

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10 (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz), NVIDIA® MX150..

Редовна Цена 55,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

51,999 Ден.

ASUS GL703GM-EE014 - Intel Cor

ASUS GL703GM-EE014 - Intel Cor

ASUS GL703GM-EE014 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 16GB DDR4 (1xSlot Free ..

Редовна Цена 90,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

84,999 Ден.

Choiix Mini Air-Through Notebo

Choiix Mini Air-Through Notebo

Choiix Mini Air-Through Notebook Cooling Pad with Hub WHITE C-HL02-WP..

Редовна Цена 1,590 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,590 Ден.

ACER Aspire 3 A315-32-C5Y3 (St

ACER Aspire 3 A315-32-C5Y3 (St

ACER Aspire 3 A315-32-C5Y3 (Stone Blue), - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz)..

Редовна Цена 16,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

14,999 Ден.

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-70MJ - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), NVIDIA ..

Редовна Цена 70,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

64,999 Ден.

ASUS ROG G752VS-GC063D (FHD)

ASUS ROG G752VS-GC063D (FHD)

ASUS ROG G752VS-GC063D (FHD), Intel Core i7-6700HQ (2.6 GHz-3.5GHz, 6M Cache, 14nm), 16GB DDR4 (3 me..

Редовна Цена 74,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

66,999 Ден.

Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F)

Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F)

Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F), Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

LENOVO Notebook Adapter 65W/90

LENOVO Notebook Adapter 65W/90

LENOVO Notebook Adapter 65W/90W, 20V, 4.5A, PIN Size: 11.1 x 4.6 yellow with Notebook Power Cable, 3..

Редовна Цена 1,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,599 Ден.

Belkin Laptop Cooling Pad Whit

Belkin Laptop Cooling Pad Whit

Belkin Laptop Cooling Pad White F5L001er..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери