Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE49NU7172UXXH, 49" (125cm) UltraHD Smart TV, Resolution
Достапност:
Шифра: 46605
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 921
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

26,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 29,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG UE49NU7172UXXH, 49" (125cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Pur Colour, Auto Depth Enhancer, PQI 1300, Mega Contrast, UHD Dimming, HDR10, Slim design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, DVB-T2/C/S, One Remote Control, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Напреден Филтер
Бренд Samsung
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 50'' (127cm)
Резолуција UHD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира