ASUS G703GI-E5006T - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 32GB DDR4 (1 mem.slot free), 512GB PCIE G3X4 SSD + 1TB 7200rpm, N/A, NVIDIA GeForce GTX 1080 (N17E-G3) GDDR5 8GB, BT 4.0 / 802.11ac, Black Metal w/RoG, Illuminated keyboard, Display port 1.2, HDMI 1.4, HD webcam, G-Lan, 5xUSB(4x3.0, 1x3.1), 2.9kg, 2.4cm, 76WHrs, 4-cell Li-ion, 17.3" 144Hz FHD IPS (1920x1080) Non-Glare Wide-View, 300nits, G-Sync, Windows 10 64bit MultiLanguage (DM), RoG BACKPACK + Headset + Mouse, PN: 90NR00E1-M00590

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS G703GI-E5006T - Intel Cor

 • Бренд: Asus
 • Краток опис: ASUS G703GI-E5006T - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up
 • Шифра: 46595
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 195,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 175,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 195,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

LENOVO Ideapad 110 - Intel Dua

LENOVO Ideapad 110 - Intel Dua

LENOVO Ideapad 110 - Intel Dual-Core N3060 Processor (1.6-2.48GHz, 2M Cache, 6W, 14nm), Intel HD gra..

Редовна Цена 13,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,499 Ден.

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Bla

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Bla

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Black) - Intel® Core™ i7-8750H Processor, NVIDIA GeForce GTX 1050 4G, 8G..

Редовна Цена 59,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

53,999 Ден.

DELL Inspiron 3162/Windows 10

DELL Inspiron 3162/Windows 10

DELL Inspiron 3162/Windows 10 (BLUE) - Celeron® Dual-Core N3060 1.6GHz, Storage 32GB eMMC, 2GB RAM M..

Редовна Цена 11,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

LENOVO 110-15IBR/Windows 10 (B

LENOVO 110-15IBR/Windows 10 (B

LENOVO 110-15IBR/Windows 10 (Black) - Intel® Celeron® Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz), In..

Редовна Цена 16,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,499 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, 2.50 GHz up to 3..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IKBR PLAT

LENOVO IdeaPad 330-15IKBR PLAT

LENOVO IdeaPad 330-15IKBR PLATINUM GRAY - Intel® Core™ i5-8250U Processor (3M Cache, up to 3.40Ghz),..

28,999 Ден.

ASUS X540MA-DM197T / Windows 1

ASUS X540MA-DM197T / Windows 1

ASUS X540MA-DM197T / Windows 10 Home ( Chocolate Black ) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,999 Ден.

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No:

DICALLO Notebook Bag Model No: LLM9350, for 15.6" Notebook, Color: Grey, Material: water resistant p..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Bla

LENOVO Ideapad 110 -15ISK (Black) - Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel® HD ..

Редовна Цена 20,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,499 Ден.

LENOVO Ideapad 110-15ISK (Silv

LENOVO Ideapad 110-15ISK (Silv

LENOVO Ideapad 110-15ISK (Silver) - Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz), AMD ..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

HP CHROMEBOOK 11-V012 ( GRAY

HP CHROMEBOOK 11-V012 ( GRAY

HP CHROMEBOOK 11-V012 ( GRAY ) - Intel Celeron® Dual-Core N3060 (1.6GHz, 2MB Cache), Intel HD Gra..

Редовна Цена 9,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

DELL Inspiron 3567

DELL Inspiron 3567

DELL Inspiron 3567, Black, Intel Core i3-7020U (2.30GHz, 3MB), RAM: 4GB 2400MHz DDR4, 1TB HDD, DVD+/..

Редовна Цена 22,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 520S-14IKB MINE

LENOVO IdeaPad 520S-14IKB MINE

LENOVO IdeaPad 520S-14IKB MINERAL GRAY - Intel® Core™ i3-7130U Processor (3M Cache, up to 2.70 GHz)..

Редовна Цена 30,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

ASUS X540NA-GQ005 - Intel Dual

ASUS X540NA-GQ005 - Intel Dual

ASUS X540NA-GQ005 - Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-bo..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери