-16%
Blackview A20 Black

Blackview A20 Black

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

Blackview A20 Black, Dual SIM, 5.5" IPS 480x960, 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Mediatek MT6580A, CPU: Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A7, Internal Memory: 8GB up to 64GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 Megapixel With LED Flash, Seconday Camera: 2 Megapixel, A...
Редовна Цена
4,299 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
3,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,299 Ден. Ден.
Бренд: Blackview
Шифра: 46548
Гаранција: 360 дена
Прегледи: 1260
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

Blackview A20 Black, Dual SIM, 5.5" IPS 480x960, 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Mediatek MT6580A, CPU: Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A7, Internal Memory: 8GB up to 64GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 Megapixel With LED Flash, Seconday Camera: 2 Megapixel, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Sensors: /Accelerometer/ Proximity Sensor/ Light, OS: Android 8.0 , Battery: Removable Lithium-Ion 3000 mAh

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.