Samsung SM-A600 Galaxy A6 2018 Orhiday grey, Dual Sim, 5.6 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Resolution: 1480 x 720 pixels, Multitouch, Chipset: Exynos 7870 Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53, GPU: Mali-T830 MP1, Internal Memory: 32 GB, Memory Card Slot Up to 256 GB, RAM: 3GB, Primary Camera: 16 Megapixels, 4608 x 3456 Pixels, Hd Video-Recording 1080p, Front Camera: Dual 16 MP, OS: Android v8.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 4.2 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Sensors: Proximity sensor Accelerometer Compass Gyroscope, Fingerprint Sensor, Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery, Dimensions: 149.9 x 70.8 x 7.7 mm, P/N: SM-A600FZVNSEE

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Samsung SM-A600 Galaxy A6 2018

 • Бренд: Samsung
 • Краток опис: Samsung SM-A600 Galaxy A6 2018 Orhiday grey, Dual Sim, 5.6 Inch
 • Шифра: 46523
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 17,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 14,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 17,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/16GB R

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/16GB R

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/16GB ROM/2GB RAM 4G LTE, Gold color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 1080 x 19..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

Samsung SM-A920 Galaxy A9 2018

Samsung SM-A920 Galaxy A9 2018

Samsung SM-A920 Galaxy A9 2018 Black, Dual Sim, 6.3 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Multit..

Редовна Цена 37,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

Samsung Galaxy ET-FG960CTEGWW

Samsung Galaxy ET-FG960CTEGWW

Samsung Galaxy ET-FG960CTEGWW, Galaxy S9 Protective Film..

499 Ден.

PANASONIC KX-TG8051FXB

PANASONIC KX-TG8051FXB

PANASONIC KX-TG8051FXB, DECT cordless telephone, Black color, LARGE Illuminated Color LCD Display 1...

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone, Dual SIM, White/Orange, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP 640*480px, ..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

HUAWEI Mate10 Lite PU Protecti

HUAWEI Mate10 Lite PU Protecti

HUAWEI Mate10 Lite PU Protective CASE..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

SAMSUNG Universal digital came

SAMSUNG Universal digital came

SAMSUNG Universal digital camera case EA-CC09U20A , for using with ST50,WB500,55..

Редовна Цена 100 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

100 Ден.

Футрола силиконска S за Samsu

Футрола силиконска S за Samsu

Футрола силиконска S за Samsung I9500 S4 розева..

Редовна Цена 290 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

99 Ден.

S-GUARD TD-015 1/3

S-GUARD TD-015 1/3" sony 520tv

S-GUARD TD-015 1/3" sony 520tvl, 3.6mm lens,12 led, plistic houseing without bracket...

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

Huawei AP007 Powerbank Gray

Huawei AP007 Powerbank Gray

Huawei AP007 Powerbank Gray, 13000 mAh, USB Connector, High Temperature and Short-circuit Protection..

1,999 Ден.

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (20

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (20

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (2018) Pink, 6.0 inches (1480 x 720), 4G LTE, CPU Quad-core ARMv8 64-bita..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,699 Ден.

Belkin Pocket Case for Samsung

Belkin Pocket Case for Samsung

Belkin Pocket Case for Samsung Galaxy S4 i9500-F8M560btC00..

Редовна Цена 1,090 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

Mobile phone case 360s iPhone

Mobile phone case 360s iPhone

Mobile phone case 360s iPhone 8 silver, Busy, 3800148507310..

499 Ден.

Xiaomi Mi power bank 5000mAh

Xiaomi Mi power bank 5000mAh

Xiaomi Mi power bank 5000mAh, Silver Color, 2 x USB outputs, Battery type: Lithium-ion rechargeable ..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,199 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони