ASUS FX504GD-E4083 - Intel Core i5-8300H (2.3 GHz, 8M Cache, up to 4.0 GHz), 8GB DDR4 (1xSlot Free for upgrade), 1TB 5400rpm SSH (8GB SSD Hybrid) Firecuda, N/A, NVIDIA GeForce GTX 1050 (N17P-G0) 4GB GDDR5, BT 4.0 / 802.11ac, Red-Backlit Keyboard, 802.11ac, 4xUSB (2x3.0, 1x3.1 type C), HD WebCam, HDMI 1.4, Clickpad, 2.2kg, 2.5cm, 48WHrs, 3-cell Li-ion, 15.6" FHD IPS (1920x1080) Non-Glare Wide-View, 25ms, 250nits, PN: 90NR00J2-M02270

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS FX504GD-E4083 - Intel Cor

 • Бренд: Asus
 • Краток опис: ASUS FX504GD-E4083 - Intel Core i5-8300H (2.3 GHz, 8M Cache, up
 • Шифра: 46517
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 47,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 44,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 47,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Blac

LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Blac

LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Black) - Intel Core i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz), AMD Rad..

Редовна Цена 29,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

25,999 Ден.

ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A

ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A

ASUS Zenpad Z380KNL-6B019A, LTE, 6B-Pearl White, 8" IPS, 2 GB, 16 GB EMMC, 1280*800, 10-finger capac..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

DELL Inspiron 3576 (Midnight B

DELL Inspiron 3576 (Midnight B

DELL Inspiron 3576 (Midnight Blue), Intel Core i5-8250U (up to 3.40GHz, 6MB), 8GB 2400MHz DDR4, 1TB..

Редовна Цена 39,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

36,999 Ден.

HP Pavilion 15-CC665 ( SILVER

HP Pavilion 15-CC665 ( SILVER

HP Pavilion 15-CC665 ( SILVER ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz),Integrated HD 630,..

Редовна Цена 38,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

Hama 95863 Screen Cleaning Set

Hama 95863 Screen Cleaning Set

Hama 95863 Screen Cleaning Set, 15 ml, cloth included, For cleaning the sensitive surfaces of screen..

Редовна Цена 179 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

179 Ден.

DELL G3 3579 ( Black )

DELL G3 3579 ( Black )

DELL G3 3579 ( Black ), Intel Core i7-8750H (up to 4.10GHz, 9MB), 8GB 2666MHz DDR4, 1TB HDD+128GB SS..

Редовна Цена 61,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

55,999 Ден.

DELL Inspiron 3162/Windows 10

DELL Inspiron 3162/Windows 10

DELL Inspiron 3162/Windows 10 (White) - Celeron® Dual-Core N3060 1.6GHz, Storage 32GB eMMC, 2GB RAM ..

Редовна Цена 11,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,499 Ден.

PLATINET Bag for TABLET/IPAD 9

PLATINET Bag for TABLET/IPAD 9

PLATINET Bag for TABLET/IPAD 9.7" black with shoulder strap, ARIZONA 41395..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

ASUS G703GI-E5006T - Intel Cor

ASUS G703GI-E5006T - Intel Cor

ASUS G703GI-E5006T - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 32GB DDR4 (1 mem.slot f..

Редовна Цена 195,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

175,999 Ден.

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache, up to 3.4 ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

24,999 Ден.

ACER Aspire 3 A315-41G-R6YR

ACER Aspire 3 A315-41G-R6YR

ACER Aspire 3 A315-41G-R6YR, - AMD Ryzen™ 5 2500U (4M Cache, up to 3.6 GHz), AMD Radeon™ 535 4GB DDR..

Редовна Цена 34,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

30,999 Ден.

ASUS GL703GM-EE049 - Intel Cor

ASUS GL703GM-EE049 - Intel Cor

ASUS GL703GM-EE049 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 16GB DDR4 (1 mem.slot f..

Редовна Цена 84,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

79,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATI

LENOVO IdeaPad 330-15IKB PLATINUM GREY - ntel® Core™ i3-7100U Processor (3M Cache, 2.40 GHz), NVIDIA..

23,999 Ден.

HP Stream 11-Y020 ( PURPLE )

HP Stream 11-Y020 ( PURPLE )

HP Stream 11-Y020 ( PURPLE ) - Intel Celeron® Dual-Core N3060 (1.6GHz, 2MB Cache), Intel HD Graph..

Редовна Цена 10,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери