Бренд: ST
Краток опис: ST-T780, Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core Co
Достапност:
Шифра: 46473
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1019
Редовна Цена: 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,799 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-T780, Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core Cortex-A7 up to 1.2GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 6.0, Multitouch 5 points Capacitive G+P touch screen, 1.024x600 resolution, format: 16:9, 2 Cameras (Camera built in front + Camera built in rear Cabinet 2.0 Megapixels), Built in microphone and 1W speaker, Wireless Network WiFi 802.11b/g/n, Micro USB x 1, USB 2.0 /HOST, External memory: Support SDHC/SDXC(up to 32GB), G Sensor: Gravity acceleration sensor, 3.5mm stereo output, Three axis gravity sensors, Battery: 3.7v/2.000mAh, USB cable, Adapter 5V/1.5A
Напреден Филтер
Бренд ST
Екран 7'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Слот за Мемориска Картичка ДА
3G/4G LTE Network НЕ
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Андроид
Диск 8GB EMMC
Боја Црна

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира