Lenovo TAB 4 8 ( BLACK ) , 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek MT8161, CPU: Quad-core 1.4 GHz QUALCOMM APQ8017, Internal Memory: 16 GB microSD, up to 64 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 5 MP, autofocus, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android OS, v7.0 (Nougat), Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth v4.0, GPS, FM radio, Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 4290 mAh battery,

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Lenovo TAB 4 8 ( BLACK )

  • Бренд: Lenovo
  • Краток опис: Lenovo TAB 4 8 ( BLACK ) , 8.0 inches IPS LCD capacitive touchs
  • Шифра: 46470
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 7,199 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 6,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,199 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E

Samsung SM-T561 Galaxy Tab E, White/Aluminium Frame 8GB Cellular 3G + WiFi Tablet, 9.6" Main Display..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

LENOVO Ideapad 100 - Intel Cor

LENOVO Ideapad 100 - Intel Cor

LENOVO Ideapad 100 - Intel Core I3-5005U (3M Cache, 2.00 GHz), NVIDIA GeForce 920M 2GB, 4GB DDR3, 1T..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IAP ( COR

LENOVO IdeaPad 320-15IAP ( COR

LENOVO IdeaPad 320-15IAP ( CORAL RED ) - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), ..

Редовна Цена 14,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,599 Ден.

Samsung SM-T560 Galaxy Tab E

Samsung SM-T560 Galaxy Tab E

Samsung SM-T560 Galaxy Tab E, White/Aluminium Frame 8GB WiFi Tablet, 9.6" Main Display Size, TFT Mul..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

ASUS S510UQ-BQ607 - Intel Core

ASUS S510UQ-BQ607 - Intel Core

ASUS S510UQ-BQ607 - Intel Core i7-8550 ULV (6MB, up to 4.0GHz) , nVidia GeForce 940MX 2GB DDR3, 8GB ..

Редовна Цена 44,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

40,999 Ден.

BlackVision AX10 3G Tablet

BlackVision AX10 3G Tablet

BlackVision AX10 3G Tablet, White, 10.1 inch IPS, Resolution: 1280 x 800, 3G WCDMA: 2100/850 MHz, Ch..

Редовна Цена 5,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,299 Ден.

Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black)

Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black)

Lenovo Tab 10 TB-X103F (Black), 10.1 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: ..

Редовна Цена 7,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

ASUS X540LA-DM1052T / Windows

ASUS X540LA-DM1052T / Windows

ASUS X540LA-DM1052T / Windows 10 Home ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-5005U Processor, 2.0GHz ..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,399 Ден.

Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304L)

Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304L)

Lenovo Tab 4 10 (TB4-X304L), Black, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Re..

Редовна Цена 11,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,490 Ден.

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10

ASUS X540MA-DM195T/Windows 10 ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up t..

Редовна Цена 16,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,499 Ден.

USB Power Adapter

USB Power Adapter

USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, White, USB to Micro USB Cable included, Retail BOX Packed..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

OMEGA Universal Tablet car hol

OMEGA Universal Tablet car hol

OMEGA Universal Tablet car holder for backseat model OUCHTH..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

BlackVision AX1 WIFI Tablet

BlackVision AX1 WIFI Tablet

BlackVision AX1 WIFI Tablet, White, 7 inch IPS, Resolution: 1024 x 600, Chipset: A33, CPU: Quad core..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-CC

Hewlett Packard Pavilion 15-CC

Hewlett Packard Pavilion 15-CC184 TOUCHSMART, Intel Core™ i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz), Int..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Таблети