Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 750GB External Western Digital Elements USB2.0 Black WD
Достапност:
Шифра: 46463
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 296

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 750GB External Western Digital Elements USB2.0 Black WDBUZG7500ABK-WESN
Можеби ќе Ве интересира