Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL09A), 7" IPS LCD capacitive multitouch display, 1080 x 1920 resolution, 3G Tablet whit Dual SIM, CPU: Octa core Snapdragon 615, Grafic card: Adreno 405, 1GB RAM Memory, 8GB internal memory, 2MP back camera, 2MP front camera, Video recording, Android OS 5.1.1, WiFi, BT 4.0, Micro USB, GPS with A-GPS support, 4360mAh battery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL

  • Бренд: Huawei
  • Краток опис: Huawei MediaPad T2 (Baggio2-DL09A), 7" IPS LCD capacitive multit
  • Шифра: 46410
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 6,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 6,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 6,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ACER Aspire 3 A315-53G-53VT -

ACER Aspire 3 A315-53G-53VT -

ACER Aspire 3 A315-53G-53VT - Intel Core i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz), NVIDIA® GeFo..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,999 Ден.

ASUS Laptop Adapter

ASUS Laptop Adapter

ASUS Laptop Adapter, U90W-01, EU, 19V, 3PIN, P/N: 90XB014N-MPW000..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,899 Ден.

ASUS GL503GE-EN002 - Intel Cor

ASUS GL503GE-EN002 - Intel Cor

ASUS GL503GE-EN002 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 8GB DDR4 (1xSlot Free f..

Редовна Цена 63,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

55,999 Ден.

ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/T

ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/T

ASUS EPAD Smart Cover SLEEVE/TF201/TF300T/TF300TG/GY, Gray, TranSleeve for ASUS TF201, P/N: 90-XB2UO..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,299 Ден.

Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30F)

Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30F)

Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30F), Midnight Blue, 10.1" Wi-Fi, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colo..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,499 Ден.

Dell Inspiron 5566 ( BLACK ) -

Dell Inspiron 5566 ( BLACK ) -

Dell Inspiron 5566 ( BLACK ) - Intel® Core™ i7-7500U Processor (2.7 GHz, up to 3.5 GHz ), Intel HD G..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,999 Ден.

ASUS X541UV-DM594 (HD

ASUS X541UV-DM594 (HD

ASUS X541UV-DM594 (HD, BLACK), Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 2 cores, 3M Cache, 15w), 8..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

28,999 Ден.

ACER Aspire 3 A315-41G-R6YR

ACER Aspire 3 A315-41G-R6YR

ACER Aspire 3 A315-41G-R6YR, - AMD Ryzen™ 5 2500U (4M Cache, up to 3.6 GHz), AMD Radeon™ 535 4GB DDR..

Редовна Цена 34,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,999 Ден.

BlackVision Novo7Pro WIFI Tabl

BlackVision Novo7Pro WIFI Tabl

BlackVision Novo7Pro WIFI Tablet, White, 7 inch IPS, Resolution: 1280 x 800, Chipset: A33, CPU: Quad..

Редовна Цена 3,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

ACER Aspire 3 A315-51-54QT - I

ACER Aspire 3 A315-51-54QT - I

ACER Aspire 3 A315-51-54QT - Intel Core i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz), Integrated VG..

Редовна Цена 28,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10

Lenovo 720S-14IKB /Windows 10 (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz), NVIDIA® MX150..

Редовна Цена 55,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

51,999 Ден.

X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for

X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for

X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for 10" Netbook, Silver/Blue..

Редовна Цена 449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

449 Ден.

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A B

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A B

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A Black/Aluminium, 10" Main Display Size, TFT Multi-Touch capacitive touc..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,999 Ден.

ASUS S510UQ-BQ607 - Intel Core

ASUS S510UQ-BQ607 - Intel Core

ASUS S510UQ-BQ607 - Intel Core i7-8550 ULV (6MB, up to 4.0GHz) , nVidia GeForce 940MX 2GB DDR3, 8GB ..

Редовна Цена 44,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

40,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Таблети