Бренд: HP
Краток опис: HP 250 G6 - Intel® DualCore™ N3060 Processor (2M Cache, up to 2
Достапност:
Шифра: 46406
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 636
Редовна Цена: 12,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

10,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 12,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP 250 G6 - Intel® DualCore™ N3060 Processor (2M Cache, up to 2.4 GHz), Intel® HD Graphics 400, 4 GB DDR3 1600 MHz, 500 GB HDD 5400 RPM, HP TrueVision HD web camera, Integrated 10/100/1000 GbE, Realtek 802.11b/g/n (1x1) WiFi and Bluetooth® 4.0 Combo, Ports: 2 x USB 3.1, 1 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo jack, 1 x AC power, 1 x RJ-45, Digital media reader, Battery: 3-cell, 31 Wh Li-ion, Weight: 1.96 kg, Free DOS, 15.6" diagonal HD SVA anti-glare slim LED-backlit (1366 x 768), P/N: 2SX58EA
Напреден Филтер
Бренд HP
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Dual Core
Меморија 4GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Без систем
Диск 500GB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред НЕ
Видео HD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира