ASUS X541NA-GO125 (SILVER), Intel Quad-Core Pentium N4200 Processor (1.1-2.56GHz, 2M Cache, 6W, 14nm), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), HDD 1TB 5400rpm, DVD-RW, Intel HD Graphics (Braswell), BT4.0, Black IMR chassis with hairline pattern, 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.1, HDMI 1.4, VGA port, VGA camera, 1.9kg, 33WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6" HD LED (1366x768) glare, OS FREE DOS PN:90NB0E81-M11040

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS X541NA-GO125 (SILVER)

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS X541NA-GO125 (SILVER), Intel Quad-Core Pentium N4200 Proces
  • Шифра: 46236
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 17,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 17,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

 Lenovo TAB 4 8 ( BLACK )

Lenovo TAB 4 8 ( BLACK )

Lenovo TAB 4 8 ( BLACK ) , 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x ..

Редовна Цена 7,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,499 Ден.

Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 (

Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 (

Lenovo 330-15IKBR/Windows 10 ( ONYX BLACK ) - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache, up t..

Редовна Цена 22,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

21,999 Ден.

BRATECK PAD-V2

BRATECK PAD-V2

BRATECK PAD-V2, Foldable iPad table stand, Fit for iPad mini 1/2/3/4 & most tablets, Soft silicone f..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9400/Blue for 15.6" Notebook, Color: Blue, Material: High den..

Редовна Цена 1,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

Hewlett Packard CHROMEBOOK 11-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 11-

Hewlett Packard CHROMEBOOK 11-V025 TOUCSCREEN ( GRAY ) - Intel Celeron® Dual-Core N3060 (1.6GHz, 2M..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

Genius Touch Pen 80S for Table

Genius Touch Pen 80S for Table

Genius Touch Pen 80S for Tablet PC/SmartPhone, Black..

Редовна Цена 229 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

229 Ден.

Hewlett Packard Envy M6-AQ005/

Hewlett Packard Envy M6-AQ005/

Hewlett Packard Envy M6-AQ005/360 Convertible/Windows 10/Touchscreen (Silver) - Intel® Core™ i7-6560..

Редовна Цена 37,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

32,999 Ден.

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 (

Lenovo 130-15IKB/Windows 10 ( BLACK ), - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz),Intel® HD Gra..

32,999 Ден.

ASUS X540MA-DM197T / Windows 1

ASUS X540MA-DM197T / Windows 1

ASUS X540MA-DM197T / Windows 10 Home ( Chocolate Black ) - Intel® Pentium® Silver N5000 Processor (4..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

ASUS TUF FX505GD-BQ125 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ125 - Intel

ASUS TUF FX505GD-BQ125 - Intel Core i7-8750H Processor 2.2 GHz (9M Cache, up to 3.9 GHz), 8GB DDR4 2..

Редовна Цена 53,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

48,999 Ден.

Choiix C-MB02-C1 12

Choiix C-MB02-C1 12" Coffee Er

Choiix C-MB02-C1 12" Coffee Ergonomic Metal Sle..

Редовна Цена 1,890 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,890 Ден.

ASUS X540NV-GQ051 - Intel Quad

ASUS X540NV-GQ051 - Intel Quad

ASUS X540NV-GQ051 - Intel Quad-Core Pentium N4200 Processor (2M Cache, up to 2.5 GHz), 4GB DDR3 1600..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

17,999 Ден.

X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for

X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for

X5TECH Netbook Bag XB-IN07 for 10" Netbook, Silver/Blue..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

449 Ден.

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10 ( MIDNIGHT BLUE ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz..

Редовна Цена 29,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

27,499 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери