Lenovo Tab 4 7 (TB-7304F), Ebony Black, 7" Wi-Fi, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1024x600 pixels, Chipset: Mediatek MT8161 Processor, CPU: Quad-Core 1.3GHz Cortex A53, Internal Memory: 16GB, microSD, up to 64 GB, RAM: 1 GB, Primary Camera: 2 MP, autofocus, Secondary Camera: 0.3 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android v7.1 Nougat, Battery: Non-removable Li-Ion 3450 mAh,

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Lenovo Tab 4 7 (TB-7304F)

 • Бренд: Lenovo
 • Краток опис: Lenovo Tab 4 7 (TB-7304F), Ebony Black, 7" Wi-Fi, IPS LCD capaci
 • Шифра: 46231
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 5,399 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 4,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 5,399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

X5TECH 7

X5TECH 7" TABLET COVER with in

X5TECH 7" TABLET COVER with integrated keyboard, Color WHITE, with MICRO USB connection and MICRO TO..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (B

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (B

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (BLUE ) - Intel® Pentium® Quad-Core N4200 Processor (2M Cache, 1.1GHz up..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

DELL Inspiron 3567 Black

DELL Inspiron 3567 Black

DELL Inspiron 3567 Black, Intel Core i3-6006U (2.00GHz, 3MB), RAM: 4GB 2400MHz DDR4, 1TB HDD, DVD+/-..

Редовна Цена 23,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

Belkin 7

Belkin 7" Neoprene Sleeve for

Belkin 7" Neoprene Sleeve for Tablets and e-Readers-Black F7P148-C00..

Редовна Цена 850 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

ASUS Notebook Adapter 65W

ASUS Notebook Adapter 65W

ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 4.0-1.35MM with Notebook Power Cable, 3 pins, black..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

HP Stream 11-Y010 ( BLUE ) -

HP Stream 11-Y010 ( BLUE ) -

HP Stream 11-Y010 ( BLUE ) - Intel Celeron® Dual-Core N3060 (1.6GHz, 2MB Cache), Intel HD Graphic..

Редовна Цена 10,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate

ASUS X540UB-DM225 ( Chocolate Black ) - Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2GHz (4M Cache, up to 3.4 ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

ASUS EPAD VERSASLEEVE/BR

ASUS EPAD VERSASLEEVE/BR

ASUS EPAD VERSASLEEVE/BR, Brown, for ASUS SL101/TF201/TF300, P/N: 90-XB2UOKSL000B0-..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Lenovo G02 Fitness Smart Band

Lenovo G02 Fitness Smart Band

Lenovo G02 Fitness Smart Band..

3,999 Ден.

Samsung SM-T560 Galaxy Tab E

Samsung SM-T560 Galaxy Tab E

Samsung SM-T560 Galaxy Tab E, White/Aluminium Frame 8GB WiFi Tablet, 9.6" Main Display Size, TFT Mul..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-

ACER GAMING PREDATOR PH317-52-77MF - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), NVIDIA ..

Редовна Цена 79,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

71,999 Ден.

DELL Inspiron Notebook 3567 I

DELL Inspiron Notebook 3567 I

DELL Inspiron Notebook 3567 Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 3M Cache), 4GB 2400MHz DDR4 S..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

DELL Inspiron 3576 (Midnight B

DELL Inspiron 3576 (Midnight B

DELL Inspiron 3576 (Midnight Blue), Intel Core i5-8250U (up to 3.40GHz, 6MB), 8GB 2400MHz DDR4, 1TB..

Редовна Цена 39,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

36,999 Ден.

ASUS X510UF-EJ126 - Intel Core

ASUS X510UF-EJ126 - Intel Core

ASUS X510UF-EJ126 - Intel Core i5-8250U (1.6GHz up to 3.4GHz, 6M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot Free for u..

Редовна Цена 33,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

30,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Таблети