Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad 320-15IKB IRON GRAY - Intel® Core™ i7-7500U Proce
Достапност:
Шифра: 46230
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1343

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO IdeaPad 320-15IKB IRON GRAY - Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, 2.70 GHz), Nvidia GeForce 940MX 2GB DDR5, 8GB DDR4 2133MHz, 1TB HDD 5400rpm, DVD-RW, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" FullHD (1920x1080), P/N: 80XL03SCRI
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Без систем
Диск 1TB HDD
Графичка карта nVidia
Оптички Уред ДА
Видео FullHD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира