LENOVO IdeaPad 520-15IKB IRON GRAY- Intel® Core™ I7-8550U Processor (8M Cache, up to 4GHz), Nvidia MX150 4GB, 8GB DDR4 2133MHz, 256GB SSD, DVD-RW, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" FullHD (1920x1080), P/N: 81BF009VRI

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

LENOVO IdeaPad 520-15IKB IRON

  • Бренд: Lenovo
  • Краток опис: LENOVO IdeaPad 520-15IKB IRON GRAY- Intel® Core™ I7-8550U Proces
  • Шифра: 46227
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 51,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 46,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 51,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Modecom Mark 2 Laptop Bag 15

Modecom Mark 2 Laptop Bag 15

Modecom Mark 2 Laptop Bag 15,6", Color: Black, Material: nylon, first main laptop compartment with z..

849 Ден.

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/9

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/9

TOSHIBA Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Size: 5.5 x 2.5 yellow with Notebook Power Cable, ..

Редовна Цена 1,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,199 Ден.

Lenovo LEGION Y530-15ICH/Windo

Lenovo LEGION Y530-15ICH/Windo

Lenovo LEGION Y530-15ICH/Windows 10 (Black) - Core™ i7-7850H Processor 2.2GHz (9M Cache up to 4.1 GH..

Редовна Цена 69,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

62,999 Ден.

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 (

Lenovo 320-15IAP/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Celeron® Dual-Core N3350 Processor (2M Cache,..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,799 Ден.

ASUS X505BP-BR069 - AMD Dual C

ASUS X505BP-BR069 - AMD Dual C

ASUS X505BP-BR069 - AMD Dual Core A9-9420 Processor (3.0 GHz up to 3.6GHz, 1M Cache), 8GB DDR4 (1xSl..

Редовна Цена 23,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

21,999 Ден.

Acer ES1-571-36NX - Intel Core

Acer ES1-571-36NX - Intel Core

Acer ES1-571-36NX - Intel Core i3-5005 Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD Graphics VGA, 4 GB D..

Редовна Цена 18,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,499 Ден.

Hewlett Packard 250 G6 - Intel

Hewlett Packard 250 G6 - Intel

Hewlett Packard 250 G6 - Intel® DualCore™ N3350 Processor (2M Cache, up to 2.4 GHz), Intel® HD Graph..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD Core Processor N3150 (2M Cache, up to 2.08 GHz), Intel HD Graphics V..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,499 Ден.

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A B

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A B

Samsung SM-T580 Galaxy Tab A Black/Aluminium, 10" Main Display Size, TFT Multi-Touch capacitive touc..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

Genius LuxePad A110

Genius LuxePad A110

Genius LuxePad A110, Micro USB, For Android Tablet PC and Smartphone 4.0+, Stand , US/SP/RU..

Редовна Цена 559 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

559 Ден.

Hama 95863 Screen Cleaning Set

Hama 95863 Screen Cleaning Set

Hama 95863 Screen Cleaning Set, 15 ml, cloth included, For cleaning the sensitive surfaces of screen..

Редовна Цена 179 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

179 Ден.

ASUS N551VW-FY204D (FHD)

ASUS N551VW-FY204D (FHD)

ASUS N551VW-FY204D (FHD), Intel Core i7-6700HQ (2.6 GHz-3.5GHz, 6M Cache, 14nm), 8GB DDR3 1600MHz (1..

Редовна Цена 45,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

40,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IKBN ONYX

LENOVO IdeaPad 320-15IKBN ONYX

LENOVO IdeaPad 320-15IKBN ONYX BLACK - Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, 2.50 GHz up to 3.1..

Редовна Цена 32,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

28,999 Ден.

Hama 00101258 Marseilee Notebo

Hama 00101258 Marseilee Notebo

Hama 00101258 Marseilee Notebook Bag, Grey color, for display sizes up to 40 cm (15.6"), Large front..

Редовна Цена 1,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,199 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери