LENOVO IdeaPad 320-15IAP ( CORAL RED ) - Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), Intel HD graphics, 4GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD 5400rpm, NO ODD, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" HD (1366x768), P/N: 80XR017SRI

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

LENOVO IdeaPad 320-15IAP ( COR

 • Бренд: Lenovo
 • Краток опис: LENOVO IdeaPad 320-15IAP ( CORAL RED ) - Intel® Celeron® Process
 • Шифра: 46223
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 14,799 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 12,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 14,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS GL703GS-E5011 - Intel Cor

ASUS GL703GS-E5011 - Intel Cor

ASUS GL703GS-E5011 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 16GB DDR4 (1 mem.slot f..

Редовна Цена 112,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

105,999 Ден.

ASUS ROG Ranger Messenger

ASUS ROG Ranger Messenger

ASUS ROG Ranger Messenger, 15,6", Color: Black, Dimensions: 440(L) x 105 (W) x 360 (H)mm, Material: ..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Blac

LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Blac

LENOVO IdeaPad 500-15ISK (Black) - Intel Core i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz), AMD Rad..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,499 Ден.

Lenovo 320T-15IKB/Windows 10/T

Lenovo 320T-15IKB/Windows 10/T

Lenovo 320T-15IKB/Windows 10/Touchscreen ( PLATINUM GREY ) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4..

Редовна Цена 37,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

35,999 Ден.

ACER Extensa 15 - EX2540-34A7

ACER Extensa 15 - EX2540-34A7

ACER Extensa 15 - EX2540-34A7 - Intel Core i3-6006U Processor (3M Cache, 2 GHz), Integrated VGA, RAM..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,999 Ден.

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Bla

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Bla

LENOVO LEGION Y530-15ICH (Black) - Intel® Core™ i7-8750H Processor, NVIDIA GeForce GTX 1050 TI 4G, ..

Редовна Цена 60,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

53,999 Ден.

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,499 Ден.

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Mode

DICALLO Notebook BackPack Model No: LLB9246B for 15.6" Notebook, Color: Black, Material: High densit..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

ST-T730

ST-T730

ST-T730, Superior Technology, 7" White/White Tablet, Quad Core CPU, 1GB RAM, Android 5.1, Multitouch..

Редовна Цена 3,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,899 Ден.

Hewlett Packard Envy 17-U275 (

Hewlett Packard Envy 17-U275 (

Hewlett Packard Envy 17-U275 (NATURAL SILVER) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), 16G..

Редовна Цена 46,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

43,999 Ден.

Hewlett Packard Envy 15M-BP112

Hewlett Packard Envy 15M-BP112

Hewlett Packard Envy 15M-BP112 x360 Convertible ( SILVER ) - Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to ..

Редовна Цена 48,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

45,999 Ден.

HP Stream 11-Y010 ( BLUE ) -

HP Stream 11-Y010 ( BLUE ) -

HP Stream 11-Y010 ( BLUE ) - Intel Celeron® Dual-Core N3060 (1.6GHz, 2MB Cache), Intel HD Graphic..

Редовна Цена 10,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.

LENOVO Ideapad 110-15ISK (Silv

LENOVO Ideapad 110-15ISK (Silv

LENOVO Ideapad 110-15ISK (Silver) - Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz), AMD ..

Редовна Цена 29,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

Belkin Storage Folio Stand for

Belkin Storage Folio Stand for

Belkin Storage Folio Stand for Apple iPad Air black- F7N083B2C00..

Редовна Цена 1,390 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери