ACER Aspire 5 A515-51G-71SD - Intel Core i7-7500U Processor (4M Cache, up to 3.50 GHz), NVIDIA® GeForce® MX150  2GB, RAM 8 GB, 128GB SSD + 1TB GB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GPEEX.035

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ACER Aspire 5 A515-51G-71SD -

  • Бренд: Acer
  • Краток опис: ACER Aspire 5 A515-51G-71SD - Intel Core i7-7500U Processor (4M
  • Шифра: 46159
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 42,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 36,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 42,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10

Lenovo 330S-15IKB /Windows 10 ( MIDNIGHT BLUE ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz..

Редовна Цена 29,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

27,499 Ден.

ACER Aspire 3 A315-53G-30VR -

ACER Aspire 3 A315-53G-30VR -

ACER Aspire 3 A315-53G-30VR - Intel® Core™ i3-7020U Processor (3M Cache, 2.30 GHz), NVIDIA® GeForce..

Редовна Цена 26,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

24,999 Ден.

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD

Acer ES1-531-C3YG - Intel QUAD Core Processor N3150 (2M Cache, up to 2.08 GHz), Intel HD Graphics V..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,499 Ден.

Belkin Protective Cover for SA

Belkin Protective Cover for SA

Belkin Protective Cover for SAMSUNG GALAXY TAB 7, White, F8N579cwCLR..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

ASUS Notebook Adapter 65W

ASUS Notebook Adapter 65W

ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 5.5 x 2.5 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins,..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

ASUS X540NA-GQ063 - Intel Dual

ASUS X540NA-GQ063 - Intel Dual

ASUS X540NA-GQ063 - Intel Dual-Core Celeron N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-bo..

Редовна Цена 14,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

ASUS S530UN-BQ006 ( Gun Metal

ASUS S530UN-BQ006 ( Gun Metal

ASUS S530UN-BQ006 ( Gun Metal ) - Intel® Core™ i7-8550U processor 1.8 GHz (8M Cache, up to 4.0 GHz),..

Редовна Цена 44,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

41,999 Ден.

USB Power Adapter

USB Power Adapter

USB Power Adapter, Power output: 5V, 2A, Black, USB to Micro USB Cable included, Bulk PVC Packed..

299 Ден.

Hewlett Packard Pavilion Strea

Hewlett Packard Pavilion Strea

Hewlett Packard Pavilion Stream 14-AX040 - Intel Celeron Dual-Core N3060 (1.65GHz, up to 2.48Ghz/2M..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

ACER Aspire 7 A715-71G-729V -

ACER Aspire 7 A715-71G-729V -

ACER Aspire 7 A715-71G-729V - Intel Core i7-7700HQ Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz), NVIDIA GeFo..

Редовна Цена 54,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

50,999 Ден.

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS

Hewlett Packard Pavilion 15-BS158 ( BLACK )- Intel Core™ i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz), Inte..

Редовна Цена 35,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

33,999 Ден.

Lenovo 520S-14IKB/Windows 10 (

Lenovo 520S-14IKB/Windows 10 (

Lenovo 520S-14IKB/Windows 10 ( PLATINUM GREY ) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cache up to 4.0GHz),NVIDI..

Редовна Цена 47,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

44,999 Ден.

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15

Lenovo FLEX 5 ( Yoga 520 ) 15 2-IN-1/Windows 10/Touchscreen (Black) - Intel Core™ i7-8550U (8MB Cach..

Редовна Цена 45,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

42,999 Ден.

ASUS UX410UA-GV183T

ASUS UX410UA-GV183T

ASUS UX410UA-GV183T, Intel Core i7-7500U (2.7GHz up to 3.5GHz, 2 cores, 4M Cache, 15w), 8GB DDR4 (on..

Редовна Цена 56,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

47,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери