Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 5 A515-51G-56N2 - Intel Core i5-7200U Processor (3M
Достапност:
Шифра: 46157
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4400

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 5 A515-51G-56N2 - Intel Core i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz), GeForce® GT940 2GB, RAM 8 GB, 1TB GB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GPDEX.009
Напреден Филтер
Бренд Acer
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 8GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Без систем
Диск 1TB HDD
Графичка карта nVidia
Оптички Уред ДА
Видео FullHD
Можеби ќе Ве интересира