ACER Aspire 5 A515-51G-56N2 - Intel Core i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz), GeForce® GT940 2GB, RAM 8 GB, 1TB GB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GPDEX.009

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ACER Aspire 5 A515-51G-56N2 -

  • Бренд: Acer
  • Краток опис: ACER Aspire 5 A515-51G-56N2 - Intel Core i5-7200U Processor (3M
  • Шифра: 46157
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 34,599 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 29,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 34,599 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

BRATECK PAD20-05

BRATECK PAD20-05

BRATECK PAD20-05, Foldable Table Stand for iPad,Galaxy and most 7-10.4" tablets, Slide-in mounting p..

Редовна Цена 1,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,199 Ден.

ASUS G703GI-E5006T - Intel Cor

ASUS G703GI-E5006T - Intel Cor

ASUS G703GI-E5006T - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 32GB DDR4 (1 mem.slot f..

Редовна Цена 195,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

175,999 Ден.

ASUS N552VX-FY209D (FHD

ASUS N552VX-FY209D (FHD

ASUS N552VX-FY209D (FHD, 4GB VGA), Intel Core i7-6700HQ (2.6 GHz-3.5GHz, 6M Cache, 14nm), 8GB DDR4 (..

Редовна Цена 43,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

38,999 Ден.

Hewlett Packard Envy 15-BS038

Hewlett Packard Envy 15-BS038

Hewlett Packard Envy 15-BS038 TOUCHSMART (Jet Black) - Intel Core™ i7-7500U 2.7GHz (4MB Cache up to ..

Редовна Цена 37,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

33,999 Ден.

ASUS X510UF-EJ680T / Windows 1

ASUS X510UF-EJ680T / Windows 1

ASUS X510UF-EJ680T / Windows 10 Home ( - Intel Core i5-8250U (1.6GHz up to 3.4GHz, 6M Cache), 4GB DD..

Редовна Цена 34,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

31,999 Ден.

ASUS X540NA-GQ045 - Intel Quad

ASUS X540NA-GQ045 - Intel Quad

ASUS X540NA-GQ045 - Intel Quad-Core Celeron N3450 (2M Cache, up to 2.2 GHz), 4GB DDR3 1600MHz (on-bo..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,499 Ден.

Modecom Charlton Lady laptop b

Modecom Charlton Lady laptop b

Modecom Charlton Lady laptop bag 15.6", Color: Green, High-quality finishing materials, Separate co..

799 Ден.

ASUS Gaming K756UX-T4248D (FHD

ASUS Gaming K756UX-T4248D (FHD

ASUS Gaming K756UX-T4248D (FHD, DARK BROWN), Intel Core i7-7500U (2.7GHz up to 3.5GHz, 2 cores, 4M C..

Редовна Цена 48,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

43,999 Ден.

Modecom York T1 Laptop Bag 15

Modecom York T1 Laptop Bag 15

Modecom York T1 Laptop Bag 15,6", Color: Black, Material: Nylon, large compartment with additionally..

849 Ден.

BlackVision AX2 3G Tablet Gold

BlackVision AX2 3G Tablet Gold

BlackVision AX2 3G Tablet Gold/White, 7 inch IPS, Resolution: 1024 x 600, 3G WCDMA: 2100/850 MHz, Ch..

Редовна Цена 3,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,899 Ден.

Belkin Universal Cover Book Po

Belkin Universal Cover Book Po

Belkin Universal Cover Book Poly 7" Black-F7P146cwC00..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

ASUS X540MA-DM195T ( Chocolate

ASUS X540MA-DM195T ( Chocolate

ASUS X540MA-DM195T ( Chocolate Black ) - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.6 GHz), ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

ASUS UX433FN-A5086T - Intel® C

ASUS UX433FN-A5086T - Intel® C

ASUS UX433FN-A5086T - Intel® Core™ i7-8565U (1.8GHz up to 4.1GHz, 4 cores, 8M Cache, 15w), 8GB RAM (..

Редовна Цена 61,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

55,999 Ден.

DELL Inspiron 3567 Black

DELL Inspiron 3567 Black

DELL Inspiron 3567 Black, Intel Core i3-6006U (2.00GHz, 3MB), RAM: 4GB 2400MHz DDR4, 1TB HDD, DVD+/-..

Редовна Цена 23,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

20,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери